Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to este mozne

Príspevok v téme: Je to este mozne
jarq

ahojte chcem sa spytat da sa este v dnesnej dobe najst normalne dievca alebo zena ktora chce mat normalny vztah ktora je uprimna a rozumna a vie co chce od zivota ci to su uz len take ktore potrebuju len zurky alkohol atd.pozor a menit partnerov kazdy mesiac pozor nehadzem vsetky do jedneho vreca da sa vobec najst partnerka na cely zivot lebo ja tomu uz prestavm verit

vebe

Do prace chodime vsetcia, ale tam vacsina vela prilezitosti na vztah nenajde. Ak si mlady, musis hladat volnocasove aktivity a niekam chodit, kde su ludia, kde sa nieco deje, kde mozes vidiet ako sa ludia spravaju a som si ista ze nejaku tu dobru dievcinu stretnes.

mojpohlad

jarq:

No veru, pokial nechodis na diskoteky preto ze sa chces zabavit, trochu poskakat na fajn hudbu a dat zo seba von energiu, ale si ten typ co tam pride, sedi niekde v rohu a ocumuje, tak veru, v tvojom pripade tam fakt nema zmysel chodit a travis cas na nespravnom mieste ;-)

jarq

agnes998 mas uplnu pravdu hoci cest vinimkam ale je ich strasne malo.tak potom kde sa daju stretnut ozajstne normalne a uprimne zeny no po diskotekach ma uz chodit nebavi lebo sa na to nemozem pozerat asi by si trebalo najst nejaku aktivitu len kvoli praci na to neostava vela casu

vebe

Podla toho kolko mas rokov a comu sa venujes. Ak chodievas na party ci zurky, tak pravdepodobnost ze najdes taku ako pises nie je velka. Ale ak si mlady a venoval by si sa nejakej dobrovolnickej cinnosti, moznosti je vela, tak tam je realna sanca stretnut dievca, co ma zmysel pre vyssie hodnoty, hlada vo vztahu nieco viac, je rozumna. Mam deti vysokoskolakov, tak vidim ake su rozdiely medzi mladymi ludmi a vidim kde si moje deti nachadzaju priatelov a priatelky a hlavne ake ci akych. Po zurkach moc nechodia

Agnes998

Samozrejme ze sa da, zalezi od toho kde hladas, ak hladas na diskotekach a ozranparty, tam ziadnu normalnu kocku nenajdes

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.