Dnesne vztahy

Flaarik

Budem si hrat hry a hotovo je to moj konicek ako aj citanie komixov aj knihy co mam doma, inak to nebude kvoli dajakej sa nebudem pretvarovat, to v ziadnom pripade ako neustupuju zenske, neustupim ani ja nikdy.

kablica

sorry, necitala som vsetko, len som to zlahka prebehla. v kazdom pripade sexualne sluzby bez vztahu je lepsie si kupit za prachy, ako niekomu ublizit, znicit dievcatu zivot a nasledne sediet v base.

Sejla

kablica ja som mu len ukázala, ako to asi vyzerá, keď si niekto robí predčasné uzávery, presne tak, ako sa on s predsudkom pozerá na "všetkých mladých ľudí" a zvlásť ženy. Podľa jeho slov potrebuje sex a naznačil, že keď bude treba, tak si to vezme aj násilím. Ak sú všetky tieto kecy pravdivé, tak minimálne potrebuje odbornú pomoc a nie cez internet.

kablica

na druhej strane ta ziadna nebude milovat za to, ze mas rad hry. ak ti ide len o sex, zaplat si profesionalku, ak chces vztah, musis do neho nieco vlozit a nieco dostanes. ak nemienis "pohnut ani prstom", ako pises, tak na vztah zabudni, to ti poviem rovno. ak vsak necitis potrebu mat ziadny blizky vztah, co sa casto stava u ludi viac ci menej schizoidnych, tak sa on ani nesnaz, bolo by to zbytocne.

Flaarik

Introvert nema ziadnu vyhodu a najst si s tymto temperamentom to po com tuzim je nemozne kedze aktivity po vonku ma nebavia.

kablica

introvert neznamena sociopat, preboha. je to normalne psychicke nastavenie, kde clovek cerpa energiu sam zo seba, pripadne par najblizsich ludi. bohuzial introverti su v nasej spolocnosti mensina a dnes su do popredia tlacene ako ziaduce vlastnosti extravertov, preto su casto nepochopeni.

Flaarik

kablica ja tuzim po tom co maju chalani na strednej a ten prvy vztah co som nikdy nemal co som zmeskal to najlepsie a najkrajsie na strednej. Vdaka tomu ze som introvert a svojej tichej povahe.

Flaarik

Co sa tyka robenia pre seba komunikujem s IPCKOM Filipom Hrycom co je velmi kvalitny psycholog. Som na zaciatku netovej terapie snim. To je jediny clovek ktoreho uznavam.