Dnesne vztahy

liyna

flaarik, neviem co stresujes, som o dost starsia od teba a som panna a nie som v depke ako ty...mozno som naivna, no stale verim, ze raz sa aj na mna usmeje stastie a niekto si ma oblubi taku aka som, aj ked je dnesna doba taka aka je. To je blby pocit zit bez lasky, to je pochopitelne,ved nikto nechce byt stale sam, no nadej zomiera posledna,tak to aj beriem. Neprestavaj verit v dobro ludi. A rob to co ta bavi aj nadalej, je to tvoja vec. Hlavne sa neuzatvaraj pred vsetkymi ludmi a nenic si psychicke zdravie,nestoji to za to.Vela stastia.

Flaarik

ja sa nevyhybam neni sa komu vyhybat chcem to je mi to jedno. Neni som moralista lebo to by bolo zle. Vyberavy byt nemozem.

93_deväť-tri

Chápať ťa chápem, len asi ja veci nesilím a ty to chceš získať stoj čo stoj. :D Ja nevravím, že kamarátky nemám, ale aspoň doteraz som sa vyhýbal sexu s takými, čo sa vyspia s hockým. :)

Flaarik

Mne konicky vyhovuju a hry a vsetko co je na tom bez zivota nechapete ze ma to bavi samozrejme nehraci tak tomu rozumeju zbytocne vam vysvetlovat co to pre mna znamena. Mozno by laska pomohla ale take dievca ku mne neni.

lordCasanova

tak toto si vystihla, aj ja myslim, ze by nam Flaarik rozkvitol, len este babu mu dohodit, co by ho prebudila k zivotu :D Je v depke a kazdy kto je v depke, nema chut pre zivot. Je bez zivota. Staci iskrierka lasky a hned by ozil :D

svieti slnko

Ja si myslím, že ty by si sa zmenil uplne o 180 stupňov, ak by nejaká prejavila záujem a v tebe by sa prebudil akčný duch. Teraz si v depresii, lebo si sám. Ale keby si sa zaľúbil, tak by si rozkvitol :D

Flaarik

nechcem robit uz nic ja sa skratka nebudem pretvarovat co nie som, bavi ma to a hotovo. Preco by som mal menit to co ma bavi, ak by zenska povedala ze hry ju nebavia tak nech ide doryti. Ja si pracu vyvojarov a firiem vazim je to rovnake umenie ako malovanie obrazov na jarmoku.

Flaarik

Konecnie nejaky normalny napad, jasne ze neni skym ist, Hry a Komixy atd su premna zabava komu sa nelubi ja tolerantny nie som a nemam byt tolerantny preco. jedna ma nechala a nechat sa ozobracit na posedeni pri kave od nejakej s pokec.sk ozaj nemam zaujem. Takze nech sa snazi dievca ma zbalit ja nepohnem uz ani prstom. Ak chces panica tak panic som budem rad ale take stastie mat nebudem. Som panic a vyhodu my to nikdy neprinieslo slecna.

svieti slnko

Flaarik to že si panic nieje problém, veľa dievčat by radšej malo za priateľa panica ako takého čo súložil už s piatimi pre ňou. Ja osobne by som takého brala. ALe u teba je problém v tom, že ty nič nechceš robiť, žiadne záujmy, žiadne aktivity, nič. Veď každá jedna by sa nudila pri tebe. Načo im takého čo len doma by sedel a nikam nechce chodiť? Ak si sám, tak chápem, že samému sa ťažko odhodlať niečo podniknúť a niekam ísť, ale keby si už chcel nejakú si udržať, tak to by si sa musel viac snažiť. Ja tiež nikam nechodím, lebo keď už ísť tak dvaja aspoň, samej mi je blbo, ale keby už niektorý chalan prejavil záujem, tak spoločne by sme niečo podnikli. Veď v dvojici nieje problém ísť niekam.

Flaarik

Ja som ochotny aj jednorazovku, co ak skapem ma prejde auto, alebo cokolvek, raz som tu, a potom nie. Vselico sa moze stat. Platit za to nikdy, laska aj tak je len v romantickych filmoch. Ale ty by si mi mohol rozumet ak si panic a nezadany tak hej. Ak si zadany a uz si sulozil tak tazko ma mozes chapat. Treba dostat co chcem aj nasilim inak to nejde a tyka sa to aj prace.