Dnesne vztahy

93_deväť-tri

Ty čo riešiš? :D Som v podobnom veku a tiež som sa, slušne povedané, s dievčaťom intímne nezblížil. A? Nikdy to nestálo za to. Teda niežeby som nebol zdravý a nadržaný, ale mať s niekým jednorázovku, keď pred tým malo dievča už asi 20 chlapcov, to ma nelákalo nikdy.
Kamaráti si myslia, že som čudný, keď také odmietam a nechcem sa s nimi baviť, ale ja ozaj nemám čo s nimi riešiť.

Flaarik

Klasika vsetkym je skoda namahy vsetko. Poradit nevie nikdo nieco slusne co ma aj zmysel a uplatnenie na riesenie problemu. Pochopit ma sa nesnazi ako vzdy nikto, kdo je zadany a neni panic jasne ze nechape.

ivana456

embryo, preletela som tu stranku, je to sila
mas pravdu, skoda namahy
dik
PS. ta kombinacia nadrzanosti a brutalnej mizogynie ma desi

Flaarik

ked by sa na to vykaslem na dievcata, skapem ako panic to je teda bilancia, konicky take kde treba vyvijat pohyb ma nebavia ani bavit nebudu, praca sa na Lovensku da zohnat tazko bez znamosti nechodim nikde. Takze zmenit nieco na sebe rad, ale musim mat dovod pre seba tazko seba si nevazim neni preco si vazit.

ivana456

flaarik, fakt to bola suka.
Mohol si hned napisat, ze srandujes
Ale tazky frustrat zrejme si aj tak. Mozno psychopat.

Flaarik

Dievca ako ja neexistuje, som original a nikdo neni ako ja, dievcata ani gamepad nevedia chytit do ruky ani hry hrat nic. Takze na tych socialnych srackach ako FB, azet.sk, Badoo.com som nikdy nic nenasiel len ocumacky profilov, preto tak negativne tie siete volam a nenavidim ich.

Flaarik

Ta suka byvala 14 rocna ma nechala lebo som snou nechcel sulozit kvoli veku, za spravne chovanie ma nechala a takto to u dievcat chodi, spravne chovanie = rozchod.