Dnesne vztahy

Flaarik

Normalny vztah? Co to dnes vobec je, vztahy su ucelove laska ako keby neexistovala, ja ziadnu lasku ktoru by som miloval nemam.

Flaarik

Presne tak Wreck spravne si to vysvetlil. To je realita veci, ja von chodim obcas nie nikdy to je rozdiel. Obcas sa prejst zo psom na 5min.

wreck

asexualny = pohlavne nevyrazny, nevzbudzujuci sexualne tuzby, neprejavujuci zaujem o pohlavny zivot, atd.

arena master flaarik, ale uz ozaj, kedyze si ty bol naposledy mimo areny, ze su pre teba dnesne dievcata asexualne? ;) nech su akekolvek, asexualitu im nemozes vycitat ani ked ta 3x ovalim dubovym kyjom po tej depresivnej hlave. :)

dnesne dievcata su rovnake ako boli vzdy. su tie, ktore lakaju trblietky, saticky a tupucke chlapciatka a tie, ktore sa nemaluju, maju rady prirodu a vedia byt do koca aj do voza. no a potom su tie, ktore su niekde uprostred.

tie NORMALNE diovky sa v spolocnosti stale vyskytuju priblizne v rovnakom pomere. v dobe internetu nemas na taketo elegicke nareky ziadny narok. ;)

Flaarik

Doba je materialna a dievcata su asexualne nic im neni dobre, su namyslene a povrchne. Normalne dievca som za cele skolske roky na ZS,Strednej ani nevidel, jedine take ozran sa na diskoteke, a chcu len opilcov svalnatych tupcov co maju v hlave nasrane.

Hrac

V minulosti 16-17 rocni ludia tvorili pary a mali uz dieta, resp. deti. V sucasnosti sa tento vek s prvymi sexualnymi skusenostami posuva vyrazne vyssie. Netreba ani ist az tak do minulosti, staci sa pozriet na nasich rodicov, ktorym sa prve deti rodili v 18-20 rokoch a pred nimi to bolo stale skorej a skorej. Preco sa u dievcat cakalo kedy im pride prva menstruacia? Aby mohli hned splodit dieta ;)

alkaA

Nehádž to zas do jedného vreca :D niektorí sú plachejší a začínajú neskôr, čo môže byť niekedy výhoda.

Flaarik

Tak taky vztah som nikdy nemal som prilis slusny ako vzdy. Na sex mozem zabudnut a nikdy asi ani nebude. Lebo pre dievcata neni nic dobre. Takze co by som dal za sexualny vztah zadarmo.

Sa vymykam mody 21 rocny chalan panic no co zasuniem len do normalnej ale ktora je ta normalna.

Blondula

presne,aj ja ked som mala 17 rokov,tak uz tretina spoluziacok zo zakladnej nosili brucha pred sebou :D ja som zacala so sexom tesne pred 18tkou.tiez skoro,ale keby som vedela vtedy,ze sex si zacnem uzivat ovela neskor,tak kludne zacnem po 20tke :-)

A-pesimista

nemyslim si, ze sex vo vztahu u 16-17 rocnych ludi je nenormalny. ak k nemu pristupuju zodpovedne, z vlastneho presvedcenia, preco nie.

kafe

v radiu hovorili o jednom anonymnom prieskume na Slovensku, ktory zopakovali po 30-tich rokoch a tykal sa sexualneho zivota tinedzerov. Z neho vyplynulo, ze prvy sex sa oproti minulosti posunul o pol roka neskor. Ten priemerny vek si uz nepamatam, ale bol dost nizky. A co z toho vyplyva? Lolar, kedysi to bolo horsie, takze sa mozes tesit, ako moralne Slovensko napreduje :D A tiez, vzdy to tak bolo a vzdy to tak bude, ze niekdo sexuje skor, niekto vobec a niekto neskor. To nie su dnesne vztahy. Len ty si to pred 30-timi rokmi nezazil, tak nemozes vediet. Ale nic strasne sa v dnesnych vztahoch nedeje.