Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?

Príspevok v téme: Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?
laurika_93

to naozaj neexistuje taký chlap pre mňa?
ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radsej na prechádzku alebo si zabehat,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický, taký ktorý nechce dievča len využiť ale chce skutočnú lásku, taký ktorý sa nepozerá len na vonkajšiu krásu ženy ale vidí aj tú vnutornú, vie si vážiť ženu, a to hlavné nejde mu len o sex

doteraz som na nikoho takéhoto nenatrafila :( A to hladam iba niekoho velmi podobného mne :( no žial nič..a len pre info mam 21r

Som singl

A to mne tu niektori nadavali, ze som narocna :D Ked tak citam YYYYYY tak to fakt sila :D Ten nema ani najmensiu sancu jedine tak medzi ortodoxnymi krestankami ci moslimkami.

chilichili

YYYYYY tu budeš nejaký suchár. Len sucháry sú tak strašne upätý a majú také uzkoprsé podmienky. Ešte si zabudol napísať o ktorej musí byť doma, čo môže a nemôže jesť, ako sa má obliekať, s kým môže a s kým sa nesmie rozprávať... vravím suchár. Len či ty si taký dokonalý.
Takto si frajerku nikdy nenájdeš keď tie svoje prísne podmienky neskresáš.

DontWorry

Dalsi ma neskutocnu pravdu a tak to je.

Ako zena si dovolim povedat, ze baby vedia byt neskutocne narocne, ale len k chlapom...sebakritika nula bodov.
Toto chcu hento chcu, milujuceho chlapa, co im bude den co den sepkat do ucha ako ich miluje, bude k nim dobry, obmedzi vsetky svoje zaluby a cely svoj zivot prispôsobi len im...a vsetko na nich maju tolerovat a zena sa kludne môze chovat jak harpya.
A potom este vypotia frazu, ze nechcu muza, co im ide len o sex. Tzn. ze sex bude zase len vtedy ak zena dovoli...
A potom vas muz kopne do zadku a vy placete a nadavate aki su muzi hajzli. Kolobeh...kolobeh narocnych dievcat co snivaju o princovi na bielom koni
Aj moja znama tak snivala...ma 40, deti ziadne a chlapi sa jej vyprdli na hlavu..co s takou zenskou?
Ste aj vy take dokonale? Ak ano tak potom mate aj vy pravo mat prehnane naroky.
Chlap by vam zniesol aj modre z neba a jedna vec vam nevyhovuje a uz sa straca vysneny ideal.
A ano ako pisal dalsi - pochopte, ze do vztahu sex patri. Milujuci chlap vas chce AJ kvoli sexu. Uz je len na vas ci uvidite na zaciatku ako to chlap s vami mysli...lebo stane sa ze mate ruzove okuliare a potom placete kvôli sviniarovi

Dennis

Mimoriadne súhlasím s užívateľom ďalší... toto sú slová, ktoré mali byť vytesané do skaly a uchované pre všetky budúce generácie... Toto je presne to, čo si ľudia dnes absolútne neuvedomujú a potom vzniká veľa nefunkčných vzťahov, bez vzájomnej úcty, lásky, porozumenia, udržované len deťmi, alebo inými vplyvmi... Je čas sa spamätať vážení a pochopiť, prečo na tomto svete sme.

dalsi

povazovany za rovnocennu bytost, moze clovek bezne kdekoho. Druha vec je vsak UCTA. A tu si musi ten druhy zasluzit.

Spravat sa pekne, uctivo k milovanej zene sa moze zdat ako lahke a bezproblemove, pokial sama ona je dobrym clovekom, hodnym ucty.

Lenze, dajme si servitku z pred ust dolu. Vazne si vsetky zeny zasluzia rovnaku uroven ucty ? Odpoved je nie.

Tak ako si ju nezasluzi ani kazdy muz.

Je totiz rozdiel, akeho mate pri sebe partnera. Bud je to grobian, ktoremu je to jedno. Alebo nevie byt emapaticky. Alebo je to dobrz muz, chce sa dobre spravat, ale spravanie zeny nemusit byt take, aby si to ona zasluzila.

Ma narok zena, ktora nic nevie, do vsetkeho sa stara, nema chut ani na sex, moze byt trebars zly rodic, alebo trpi inymi problemami osobneho zivota, moze byt vnimana okolim, alebo svojim partnerom, ako clovek, co si zasluzi rovnaku uctu, ake zena ktora si cti a miluje svojho muza, ma s nim dobry vztah, sex, je sikovna, vzdelana, mudra, casto mozno mudrejsia nez muz ? Zena, ktora ked nieco povie, tak jej slovo plati ako zakon, ktora ma pravdu v tom co hovori. Ma tu pravdu naozaj a nie, ze si ju iba vynucuje.

A o tom to je, o tom hovorim - vstupit najskor do seba a zamysliet sa objektivne, ci cely moj problem je vyber nevhodneho partnera, alebo mam partnera dobreho, len ja sama uz neviem, co od dobroty by som robila ?

Ak ma niekto naroky na druheho, ma ist prikladom a minimalne rovnake ich mat aj na seba. A tiez pochopit, ze ked ma niekto iny nazor, nemusi byt ani jeden z nich lepsi, horsi. Pretoze kazdy to vnima zo svojho pohladu a ma ine priority v zivote.

???

Nepochopila som, co chcel povedat prispevok podomnou .... prispevok o ludskych vlastnostiach a pcha tam emancipaciu...muzov to musi asi dobre stvat ked si zena otvory hubu, co to si aj ponadava, uz je zle, uz je feministka, uz chce sa vyvysovat a pod...muz tiez nevie pochopit, ze proste zena tuzi byt tiez povazovanna za rovnocennu bytost a nemusi byt pri tom zakomplexovana

dalsi

tak... Dnes 10:43

kazdy sme zvieratko. Ci muz, ci zena. Len clovek si navrava, ze je nieco viac.

Muz moze byt velmi zamilovany a zamilovany je epojeny endorfinmi, ako na drogach. Plava si na oblaciku a vidi svet na ruzovo. Neni problem zniest aj modre z neba. Ono to povacsine po nejakej dobe cloveka prejde, pokial sa vztah spravne neudrzuje a nepracuje sa OBOJSTRANNE na nom.

Dnes je vsak doba telenoviel a princezniciek, co si myslia, tu ma mate, urobim dieru do sveta. Prehnane ocakavania, prehnane naroky a povacsinou prehnane sebavedomie a mala sebakritika.

Pokial je muz uspokojeny inak emocne, moze mat libido mensie. Samozrejme, nemusi sexovat 5x denne, moze aj 1x za tyzden, pokial to OBOM vyhovuje.

Len si prestastav vsak, dobreho chlapa, ktory ma chut 5x denne, ale vie sa ovladat a zenu na druhej strane, co sa vyhovara, k sexu pristupuje ako k nutnemu zlu stylom - tak sa teda odbav a muz z nej cisti, akoby to robil s mrtvolou. Tak to chut potom zajde kdekomu...

Pokial ma zena vacsi sexualny apetit, tak automaticky, muz je impotent, takovy makovy, co ju nechape a neuspokoji. Pokial ma mensie libido ona, tak zase ju nechape, ved nejde len o sex...

A kde sa ma podiet v dnesnej dobe normalny zdravy chlap, ked zeny sa snazia o jednostrannu emancipaciu, zeby z toho tazili len vyhody, ale na druhu stranu nechcu prijat aj rovnaky diel prace a zodpovednosti, starosti a problemov ?

Takto vznikraju frustrovane muzi aj zeny a nevedia si najst cestu k sebe cez prehnane ocakavania, ktore im dnesna individualisticka doba podsuva.

O zenach sa hovori, ze su empaticke, emotivne.... Ale z mojej skusenosti som zazil tu empatiu a emotivnost, jedine sposobmi "skus sa vcitit do mna", do zeny. A ktora zena sa chce vcitit do chlapa ???

Proste, kto chce a vyzaduje od druheho nieco, musi mat rovnaky meter aj na seba. Kto chce zmenit ludi, musi najskor zmenit seba.

tak...

Dalsi. a co povies na chlapov, ktori by svojej priatelke ci manzelke zniesli aj modre z neba a pritom potrebu sexu maju dost malu alebo mensiu ako ich partnerka. takych je vo vztahoch tiez dost. ty degradujes chlapov len na akesi zvieratka, ktorych ovladaju iba sexualne pudy a tomu podriaduju vsetko. na zaklade tvojho popisu sa ani zenam nedivim ze maju na nas chlapov take nazory ake maju. nastastie nie vsetci su taki akych ich popisujes a to som tiez chlap.

dalsi

laurika_93 10.08.14 13:43

- urcite existuje. Ale pravdepodobne ma uz svojho chlapa.... :-D

Ked takeho najdes, preco si myslis, ze on bude mat svoje poziadavky, do ktorych mu ty nemusis pasovat ?

Dojima ma ta naivita. Chlap, ktoremu nejde o sex.

Ak myslis o sex so zenou, potom hladaj tepleho, ten vsak bude hladat muza.

Ak by mal mat zaujem o zenu, ale nechce sex, potom je to asexual, alebo impotent.

KAZDY NORMALNY a ZDRAVY chlap chce sex a chce ho casto, pokial neni chory, alebo nema iny problem.

Preco myslis, ze si muzi hladaju zeny ? Na sex, pripadne na splodenie potomstva. Chlap ma ine myslienkove pochody ako zena. Chlap si lepsie rozumie s druhym chlapom ako kamarat. Jedine, ze s kamaratom nechce sex, ak neni teply.

Dobry chlap moze byt nadrzany, moze chcet sexovat aj 5x denne a nemusi zenu podvadzat.

Nedavno som niekde cital recept na spokojne manzelstvo, partnerstvo, ako si udrzal chlapa. Kedze chlap je tvor jednoduchy, je to jednoduche.

Chlapovi staci, ked ma plne brucho a prazdne gulky :-D Tym vsak neni myslene, ze si to zabezpeci sam.

Ked vsak zena popiera svoju primarnu ulohu /ze chlap ju chce na sex/ - sposobom, dnes sa mi nechce, nemam chut, boli ma hlava.... Tak sa potom bude divit, ze chlap sa chova ako zviera a svoje pudy si uspokoji inde.

Mudre zeny to vedia vyuzit a chlapa si cez sex vycvicit. Taky chlap ma uspokojene zakladne potreby a nema potom myslienky na hluposti. Samozrejme aj tu existuju chore individua.

Ale zhrnut to mozme, aj tomu najlepsiemu heterosexualnemu chlapovi, ide o sex, az na prvom mieste. Taky je zivot.