Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?

Príspevok v téme: Môj vysnívaný ideál neexistuje. Alebo som až príliš náročná?
laurika_93

to naozaj neexistuje taký chlap pre mňa?
ktorý: nefajčí,nenadáva, nechodí sa pravidelne opíjať do barov, má rad prírodu a zvieratá, rád varí, má rad deti, taký ktorý miesto pozeranie seriálov pôjde radsej na prechádzku alebo si zabehat,športový typ, stará sa o seba, inteligentný, má zmysel pre humor, vie čo chce od života, spoľahlivý, romantický typ, rad chodí do spoločnosti,sympatický, taký ktorý nechce dievča len využiť ale chce skutočnú lásku, taký ktorý sa nepozerá len na vonkajšiu krásu ženy ale vidí aj tú vnutornú, vie si vážiť ženu, a to hlavné nejde mu len o sex

doteraz som na nikoho takéhoto nenatrafila :( A to hladam iba niekoho velmi podobného mne :( no žial nič..a len pre info mam 21r

Alenka191994

Ked uz ide o to prenikanie škodlivých látok do kože, tak to nastane aj ked deodorant použiješ na oblečenie, samozrejme nie v prípade ak sa tvoja pokožka oblečenia vôbec nedotýka! :)

yyyyy

len som to napisal takym stylom, ako ich uvadza autorka diskusie. Suhlasim, ze taketo vymedzenie charakteristik nie je vhodne praktizovat pri hladani partnera, ale z obsahoveho hladiska si za tym stojim - su to moje predstavy o charaktere rozumnej osoby.
Sejla: Antiperspirant obsahuje latky, ktore nicia kozu. Zeny maju vyrazne menej odolnu kozu (co suvisi s celulitidou, nachylnostou na zmeny teplot v porovnani s muzmi atd). Telo ti nikto nevymeni, ked si ho znicis, oblecenie kupis nove. Pre mna je zodpovednsot cloveka aj o zodpovednosti za svoje telo / zdravie. Tolko v skratke, viac toto rozoberat nebudem.
Ak je dievca zodpovedne, tak rozumne zvoli, s kym bude sexovat. 18rocni su mozno fyzicky pripraveny, ale psychicky nie (cest vynimkam). Ak niekto nehlada vztah na sex, tak nejaky rok vydrzi.
Nie, nespal som so ziadnou zenou napriek mojmu vyssiemu veku (24), lebo mi ziadna doteraz za to nestala. Ja si mozem dovolit klast vyssie naroky.
laurika_93: spominal som, ze ti napisem. Ak das email, napisem - ale ozaj som dost narocny (aj na seba), takze zvaz sama.

skk

Ahoj, nechcela by si sa zoznamit? ja mam 23 a spĺňam asi všetko ;) bolo by super ak by si sa ozvala: hardtosayxy@gmail.com

Peťaa

A možno stretnem ideál a bude tam všetko, chémia, sympatie.
Možno nie.
No z vlastných skúseností viem, že ma nikdy taký skutočne neoslovil, ani som sa nikdy do niekoho takého šialene nezamilovala. Na začiatku možno sympatie a chémia boli, no po zložení ružových okuliarí som rýchlo vytriezvela :-)
A btw, nie sme žiadne zasnené princezné. Naopak, sme ženy, ktoré vedia čo chcú a pôjdu si za tým. A nespadnú do náručia každému chlapovi, ktorý na nich zapíska.

pobavena

Ako tu uz bolo spomenute, laska si nevybera. Mozno otrepane, ale pravdive. Stretnes ten svoj vysneny ideal, ale nebude tam ziadna iskra, chemia, proste nic. A potom narazis na niekoho kto bude prilezitostne pit, fajcit, bude mat svoje oblubene serialy a ty sa donho totalne zblaznis a sama nebudes vediet preco. Bude tam chemia, pritazlivost, sympatie, vsetko. Takze, dievcata, wake up ;)

Sejla

yyyy - čo je to za nezmysel s tým deodorantom a potom s tým sexom? 15 mesiacov má čakať, kým sa s priatelom vyspí? A ty si sa so žiadnou nevyspal skôr?
A ešte toto že ktoré jej požiadavky si odporujú?