Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako urýchliť rast vlasov?

Príspevok v téme: Ako urýchliť rast vlasov?
klara01

Ahojte. Mám taký problém, že som si dala ombre, ale konce sa mi straašne zničili tak som sa musela ísť ostrihať. Potrebovala by som aby mi čo najrýchlejšie narástli vlasy. Počula som o tom Dixi. Aké s tým máte skúsenosti? Naozaj to pomáha? Aká dĺžka narastie cca za týždeň? Dá sa to kúpiť v drogérii alebo v lekárni? Alebo máte skúsenosti s nejakým iným prípravkom? Za odpovede vopred ďakujem :)

VeronikaG.

Rado sa stalo je sasmozrejme vela tych liekov ale mne bodli prave tie brala ich aj moja mama a prave ona mi ich poradila :) nepamatam ale zda sa mi ze su na prirodnej baze zlozenie si jednym klik najdes na nete :) len prosim nenalet roznym reklamam o samponoch a balzamoch je to sama chemia!!! preto som dala prednost radsej prhlave :)

VeronikaG.

Ahoj :) s vlaskami mam problem aj aj ale co sa tyka rastu vobec :D urcite si pocula o roznych liekoch ale nie kazdemu zaberu ak mas znicene konce to ze su ostrihane je zaciatok akej si terapie pre tvoje vlasy :) to je prvy krok co sa tyka samotneho rastu za tyzden ti asi moc nenarastu pokial viem vlasy sa predlzia o 1cm kazdy mesiac :) mozno je to u niekoho ine mozno nie ja osobne som bola spokojna s tabletkami BIOSCALIN mala som problemi s vypadavanim vlasov mala som k tomu aj sampon bola som spokojna su to dobre lieky a stali ma cca do 9eur podla tojo ake balenie :) s dixi skusenosti nemam ale viem ze na rast je super ak nazbieras prhlavu a zalejes ju horucou vodou niekedy som si takymto vyvarim zmyvala vlasy :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako urýchliť rast vlasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk