Potrebujem schudnut cca 2,5 kg

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut cca 2,5 kg
nix

Ahojte, nejaka rada, ako schudnut 2,5kg? cvicim, snazim sa zdravo stravovat aj keed momentalne mam PMS tak sa neviem ovladat...pribrala som 1,5 kg a potrebujem kus zhodit..mam 157 cm a 49,5 kg

posledne sa mi nejak nedari schudnut...snazim sa pravidelne cvicit uz od oktobra minuleho roka (predtym som tiez cvicila ale sem tam som mala dlhsie prestavky) a posledne sa mi zda, ze nejak stagnujem

dik za rady

nix

este mam dalsiu otazku..

vsade na nete sa pise, ze treba pit strasne vela vody..ja ked vypijem kus vody, strasne sa mi nafukne brucho a mam pocit ze som "tucnejsia" .. mam napriek tomu pit vela vody a pri cviceni a vyprazdnovani to vyjde zo mna von a vypotim to alebo ako to vlastne je?

nix

chodim do fitka, teraz cez prazdniny sa snazim 5x do tyzdna, treningy mavam cardio,nohy a zadok, chrbat a ruky a prsia...kedze chcem schudnut, skusila som uz par dni mat iba kardio ale nepomohlo kedze stravu som trocha "pokazila"

vo fitku zvyknem byt cca hodinu, hodinu

nejem vyprazane jedla, bielkoviny sa snazim drzat okolo 80ky ale nie vzdy sa to dari, zvyknem jest tofu, kuracie prsia, jogurty vacsinou nizkotucne, vajcia, obcas proteinovy napoj, ovocie, zemiaky (aj ked teraz som cca 5 dni ich nejedla, kedze obsahuju vela sacharidov)

ale hovorim, posledne si neviem odpustit nieco sladke..dufam ze to je tym pms a potom to prejde, ale kazdopadne chcem co najskor tych par kil dat dole