Chlamydie-pozitívne

Príspevok v téme: Chlamydie-pozitívne
IvanBA

pravdepodobme plucne. Prosim o radu pri liečbe Lekar mi len povedal ze mam pozitivne chlamydie. Presne ake nepovedal a nenasadil mi ani ATB, lebo caka na este nejake vysledky. Potiaze s dychanim nemam,ale mavam nutkania na kasel a v hrdle citim casto slinu, ktoru nemozem vykaslat,mandle nemam.Trva to 4 tyzdne, bez teplot. Liecil som sa na virozu. Lekari mi dali 2x ATB, ale nezabrali. Mate niekto skusenosti s doplnkami pri tejto liecbe ? Napr. s GoldenYaccou ?,PM-Chlomidit. Je to na: www.purusmeda.cz

RNG

Hannah, na adresu chlamidylu som uz pisal v tejto teme. Podla zlozenia je prilis slaby, aj ked ma spravne zlozky.
Klinicky dokazany je ale GSE, dlzka liecenia je od 4 do 8 mesiacov.
pegi tam spomina vyplachy a branie koloidnej striebornej vody, to je tiez ucinne.
Oreganovy olej je vyborny na rozne infekcie, ale neviem ci prave najvhodnejsi na chlamidie.
Viem, ze je vyborny na pluca a plesne.

hannah

pre RGB: a ako sa vola ten vyrobok so 150 mg a kde ho zohnat. dakujem. a o chlamydilu teda neviete nic? objednala som si 2 balenia,chlamydil extra za 370sk, na viac bohuzial nemam.
a co si myslite o pol rocnej pauze o gynekologa? mala by som ziadat o skorsie vysetrenie?viem, ze ATB ich nachvilu desaktivuju, ale pak su znova tu. lekar si bude mysliet, ze som zdrava,a oni o tyzden zacnu utocit a kontrola bude zas trebars az za polroka! co je to za strarostlivost???

RNG

Candimin je Finsky vyrobok, obsahuje 30% oreganoveho oleja, s obsahom 75-80% carvacrolu.
tvrdia, ze je to produkt s najvyssim obsahom oreganoveho oleja na Slovenskom trhu, co je omyl(prinajmensom)
Ich olej obsahuje len 30% kvalitneho(75-80%carvacrolu) oleja z divokeho oregana, ostatok je olivovy olej.
Vacsina importnych znaciek z USA su 50% oreganoveho oleja, s obsahom 65 az 9o % carvacrolu, vcitane zelatinovych toboliek, ktore nepalia v hrdle. Tekuty je sice ucinnejsi na mandle, ale 2(100 mg, 30%) kvapky odporucane vyrobcom su primalo pre cele telo.
Ja mam osvecene 3 x 300 mg denne vo forme zelatinovych kapsuliek.
90 kapsuliek po 150 mg je vyse 15 ml(olej je lahsi ako voda,tj vacsi objem), takze kapsulkova forma je aj podstatne lacnejsia.

hannah

A CO TAK CHLAMYDIL NA VAGINALNE CHLAMYDIE? MA S TýM NIEKTO SKUSENOST, ALEBO INFO?
MNE ICH ZISTILI A VAHAM CO OBJEDNAT.K DOKTOROVI MAM IST AZ O POL ROKA A MAM CHRONICKU FORMU. NIE JE TO NESKORO? CO AK SA MI TO LIECIT NEBUDE A JA BUDEM POL ROKA ZAKAT ESTE V HORSOM. MAM TRVAT NA SKOREJ NAVSTEVE? AKO JE TO SO SEX. ZDRANLIVOSTOU? CHL.SA LIECIA DLHO? TO MAM POSLAT MANZELA K SUSEDKE NA POL ROKA? ON IDE K DOKTOROVI ZAJTRA.DAKUJEM

RNG

To by malo stacit. Pripadne este si zober GSE, pytaj si od predavacky Netreba to vsetko pouzivat naraz, GSE ma 3-4 roky trvanlivost.
Nikdy neber naraz antimikrobialne a probiotika, daj medzi nich max moznu casovu pauzu(aspon 3 hodiny pred a po).
Stieborna voda nijak nereaguje so Sunamedom, je to len ultracista voda s malicko striebrom, tiez zabija bakterie a ine mikroorganizmy.
Vobec potravinove doplnky medzi sebou nereaguju a aj kontraindikacie s farmaceutikami su dost zriedkave.

žofia

RNG,
tak po 5 mesiacoch mi dg. chlamydie pneumoniae, lekárka mi predpísala Sumamed (3 dávky) a tak chce o mesiac nasadiť imunomoduoačnú liečbu.
Chcela by som Ťa poprosiť o Tvoj názor, či môžem užívať i koloidne striebro súčasne s ant.? Lactobacilus beriem ako samozrejmosť!!!
Čo mi poradíš ako ďalšiu liečbu, lebo idem do BA, chcem sa zásobiť, aby som mohla pokračovať v liečbe. Som rozhodnutá oreganový olej, zmes olejov a čo viac?
Nechcem si spôsobiť nejaký šok, preto chcem postupne a dôkladne to liečiť.
Vopred Ti ďakujem za radu a prajem pekný víkendík
Žofka

RNG

Pegi, dakujem za prispevok. Ja som odporucal koloidne striebro uz mnohokrat na fore ako antimikrobialny prostriedok, toto je prve hodnotenie, konecne ho niekto napisal.