Co je vacsie stastie?

Príspevok v téme: Co je vacsie stastie?
dfihasohf

Zistila som, ze si
viem predstavit vztah len s niekym, kto by bol odomna starsi...cim viac, tym lepsie. Ako som k tomu dospela nebudem hovorit, bol to dost dlhy proces, vela faktorov a vobec, nie je to podstatne.
Potrebujem pri sebe "dospeleho" a emocionalne vyzreteho cloveka podobne ako ked niekto potrebuje bohateho, charizmatickeho, rozumneho a vsetky ine mozne vlastnosti.
Mam tu vyhodu, ze v buducnosti neplanujem deti. Zivot teda mozem pokazit iba sebe, pripadne buducemu partnerovi, co by som nerada ale aj tak...
Som si vedoma ze u vacsiny ludi budem povazovana za blazna a najde sa 100 dovodov, preco tak nerobit. Vime ze je velka sanca na neuspech napriek tomu ked zhodnotite pre a proti co sa vam zda ako vacsie stastie? Takyto vztah alebo radsej ziadny? Dakujem za odpovede

dalsi

tak to si mohla hned napisat, ze si chces iba zatrtkat, ked nechces deti. Uvidis, zoznamis sa raketovou rychlostou :)

dfihasohf

...Tie problemy myslim trosku ine, ako v beznych vztahoch. Ked sa casto stretavam zo starsimi ludmi, prenesu okrem radosti na toho druheho aj problemy, vo vztahu to uz tak funuguje. Nemam ziaden taky vztah za sebou ale zo skusenosti viem, ze nie je najlepsie riesit veci a problemy starsich v mladosti...cize viem, ze automaticky dusevne o par rokov zostarnem...NEHOVOROM ZE ZMUDRIEM! A kedze mam zivot pred sebou, chcem donho este nejaku chut...
A prepac mi moje nadnesene teorie, niekedy si vsetko skraslujem, pretoze naozaj mam starch z toho, ze budem musiet tiesit daky problem, aj ked len obycajny, mam na to svoje dovody. Ako kazdy.

karolinka122

aj v tom najidealnejsom vzahu sa vyskytnu problemy , nie je to stale stastne, kazdy vzdah je risk, nikdy nevies, kam sa bude uberat, vzdy je to loteria ist do akehokolvek vztahu, ale keby vztahy neboli, asi nas nie je 7 miliard na Zemi... Ale ak takto prehnane komplikovane o tom premyslas a ked sa ti este ani nic zatial nerisuje, radsej sed doma a nic neriskuj, ale ani nic nezazijes. Muzi nemaju radi komplikovane zeny , aj ten emocionalne vyzrety starsi muz by mohol mat casom nervy, ze ti musi vsetko vysvetlovat ako malemu decku a vyhovarat ti tvoje nadnesene teorie o hladani stastia a po case by ho omrzel aj sex s mladsou emocionalne nevyzretou slecnou.

dfihasohf

Ja sa nevychvalujem a ano, dovolim si to pomenovat problemom. Pretoze viem, ze ma to moze emocionalne znicit a ze to moze priniest mnohe problemy a preot som sa normalne opytala, ci sa oplati obetovat stastie do vztahu, ktory moze priniest a casto asi aj prinesie problemy. Neviem, ci je na tom trapne a som rada, ze su tu tak emocionalne vyzrety ludia, ktory vedia z par riadkov vyzistit, ze som trapka. Dakujem.

karolinka122

suhlasim s komentmi prezyvky..lutujem chlapa , co si zavesi na krk takuto trapku, to asi nebude moc emocionalne vyzrety...

Prezyvka55

dfihasohf ja som viacmenej neprijemny na kazdeho, viacmenej ako si to kto vylozi .. v skutku nevidim ziaden problem a tvoja otazka je dost smiesna, pre niekoho stastie je hento a predruheho tamto, rob ako sama myslis a nekalkuluj ako nejaka harpia, skus niekedy zariskovat a uvidis ako to vypali.

dfihasohf

Prezyvka55, akoze co som tym chcela povedat? nic som nechcela povedat. pytala som sa, mas to aj v nazve temy aj posledna veta v prispevku. Nechapem co si na mna neprijemna a co tym chces vlastne povedat ty.