Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobý zápal v hrdle

Príspevok v téme: Dlhodobý zápal v hrdle
Majki545

Dobrý deň, píšem sem s prosbou o pomoc a dobrú radu. Mám 21 rokov a počas pol roka sa za mnou ťahajú neustále zdravotné ťažkosti. Môj problém je pravdepodobne v hrdle keďže sa mi neustále vracia zápal. Za vyše pol roka (od februára) som užil asi 6 druhov antibiotík a teraz mám ďalšie. V detstve som mával častejšie angíny a dlhú dobu to bolo tak, že sem tam niečo prišlo vyležal som a zvyčajne problém skončil. Krvné testy, moč ako aj výtery z krku mi vždy vykazujú normálne hodnoty aj ASLO je vždy v norme a ukazujú dobré hladiny. Vystriedal som už asi všetky kloktadlá od tantum verde, jox, cmúlacie tabletky, propolis etc. Užívam vitamíny C, B ako aj doplnky ako sú tekuté aj tbl. kolostrum, bio gaia, probiotiká. ORL aj všeobecná doktorka sa zhodujú , že vybratie mandlí nie je dobré riešenie keďže sa mi zápal nie vždy prejavuje iba na mandliach ale aj v prínosových dutinách a na ostatných častiach sliznice tj. ak by som si dal vybrať mandle zápal môže stále pretrvávať a mohlo by to prejsť aj na dýchacie cesty. V poslednej dobe asi 2 mesiace sa cítim naozaj zle fyzicky aj psychicky, často pociťujem bolesti kĺbov a svalov a bolesť na hrudi. Bráni mi to v normálnom živote, nevládzem športovať, stále som unavený a často ma bolí hlava, pokiaľ nespím aspoň 12 hodín cítim sa ešte horšie. Proste sa cítim nie ako 21 ročný človek ale ako minimálne 81.
Žiadam o dobrú radu odborníkov prípadne ľudí ktorý mi vedia poradiť a majú skúsenosť s liečbou takéhoto problému. Vopred pekne ďakujem.
S pozdravom Majki.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobý zápal v hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk