Rodina? Ci nie?

Príspevok v téme: Rodina? Ci nie?
jacki

Ahojte ja som sem uz pisala no rozhodla som sa sem znovu napisat,lebo neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Mam priatela sme spolu 3roky velmi si rozumieme a mame sa radi.Rozumiem si aj s jeho rodicmi su v velmi dobri.No neviem co si mam mysliet o ostatnej ich rodine.Priatel bol teraz s rodicmi u ich babky na dedine,kde este okrem nej byvaju aj priatelovi krstny a jeho bratranci.Je to velmi krasna krajina (nebudem konkretizovat)maju tam aj rozne pamiatky.Priatel ma tam velmi chcel zobrat,a vsetko mi to tam poukazovat.Kedze to patry jeho babke priatel sa jej opytal ci ma tam moze priviezt na vikend,nakolko aj bratranci maju priatelky a aj jeho sesternice frajerov a oni tam chodia pravidelne a su tam ako doma su tam skratka vitany.Len akosi ja tam nemozem prist.Ked sa priatel babky pokazde spyta,ci tam mozme prist,ze aj on sa chce so mnou pochvalit,tak jeho babka kruti hlavou a povie,ze nie.Priatel je velmi nahnevany kvôli tomu a aj smutny.A aj mna sa to trosku dotklo,pretoze s jeho babkou som sa uz spoznala a vraj som jej velmi velmi simpaticka a povedala o mne,ze som velmi velmi dobre dievca a k priatelovi sa hodim a priatel mi este povedal,ze sa vyjadrila,ze by uz chcela aj pravnuca.Priatel mi stale hovori,ze uz aj ja patrim do rodiny,ze to povedali aj jeho rodicia,no mne to tak nepripada.Ak teda patrym uz aj ja do rodiny tak je to potom velmi cudne,ze vzdy ked sa jej priatel spyta,tak pokyve hlavou a povie ze nie.A pritom je to naozaj take velmi cudne pretoze ani jeho bratranci niesu zenaty s tymi ich priatelkami a tie tam mozu chodit a su tam ako doma iba ja nie. Trosku sa ma to dotklo a je mi to aj trosku luto a pride mi to aj take nespravodlive.Priatel mi povedal,ze ma tam zoberie,ked budeme manzelia no ja som mu povedala,ze ja nebudem ani potom chodit niekam,kde neviem z akého dovodu ma nechcu,a asi tam niesom vitana.Neviem co si mam o tom celom mysliet.No je to take trapne.

jacki

No uz viem na com som rozpravala som sa s priatelom a aj s jeho mamou je vyriesene dopadlo to velmi dobre do rodiny ma chcu povedala jeho mama,ze ona je velmi stastna ze sme s priatelom spolu ze mam u nich dvere vzdy otvorene a ze aj ostatny pribuzny su velmi radi ze sme spolu a ze mozme k nim aj my hoci kedy prist ze radi nas uvidia.Aj to s tou babkou sa vysvetlilo (nebudem rozoberat) je to v poriadku vsetko.A este jeho mama povedala,ze bude velmi rada ked budem jej nevestou.Dakujem hlavne Dont Worry a Multi Level za to,ze mi dodali odvahu.Dakujem este raz za rady.Pekny vecer.

MultiLevel

Jacki, su to len tvoje dohady...ako to co ti piseme my...cisto len dojmy z tvojich slov, dohady o tom, preco asi...Ale vsetko je to len "asi". Chapem, ze sa hanbis/bojis opytat na rovinu, ale uvidis, ze je lepsie konat v zivote priamo, ako sa zbytocne nad niecim trapit. Spytaj sa priatela a potom jeho rodicov co je vo veci....

jacki

Multi level a vies co ma este napadlo?!jedine ze by si to priatel iba vymislel.Mozno on to vnima inak ako ostatny berie a vysvetluje si to po svojom a mozno by to len tak vsetko chcel aby to bolo tak co sa jeho rodiny tyka mozno oni maju na to iny nazor ako on.Jedine este toto ma napadlo.

MultiLevel

My to tiez nevieme...
Vie to tvoj priatel a jeho rodicia. A pokial sa ich neopytas, tak nam tu ani sklenena gula nepomoze...

jacki

Ahoj Soffa aj mna to uz napadlo no neviem si vysvetlit ten dovod ze preco nic zle som nikomu z ich rodiny neurobila takze neviem si to uz vysvetlit.Neviem,nerozumiem tomu preco by potom jeho rodicia rozpravali priatelovi aka som dobra ako sa k sebe hodime dokonca mi priatel povedal ze mu jeho mama povedala ze by nam pomohli aj s byvanim atd..tak neviem preco.. neviem si to skutocne vysvetlit.

soffa

mne sa zda,ze ta do rodiny nechcu,akoze nic v zlom.,len som si to vydedukovala z tvojich odpovedi.nie je predsa normalne,nezucastnovat sa na rod.oslavach,aj ked nie ste manzelia,ved ste spolu uz 3 roky a nic.asi ta nechcu a priatel nevie ako ti to priamo povedat.nic v zlom.my sme s manzelom(chodili sme spolu 7 rokov)chodili spolu po dovolenkach aj s rodinami,ked sme spolu neboli manzelia,hociaka rodin.navsteva,vzdy sme chodili spolocne,aj nas spolu volali.daco tu nehra.

MultiLevel

A mozno je to je fakt len o tom, ze je mamin maznak.....a aj o tom, ze si na nom prilis zavisla...V tom prioade ti neporadim nic ine, ako vlastne byvanie. Je to tazke, ziadna praca, tazko si cosi najst, ale existuju rozne moznosti, existuje zahranicie a podobne. Skuste sa osamostatnit

MultiLevel

Nie si niekde vitana, ani nevies preco....na jednej strane mas uzasny vztah s jeho rodicmi, ale na druhej strane po 3 rokoch vztahu sa hanbis na nieco opytat co suvisi s tvojou osobou...Ked mas ist k nim, v 30 rokoch sa priatel musi pytat matky, ci mozes dojst...v 30 rokoch on este stale byva doma...prosto, vela veci tam nie je ok. Ale pytas sa na ne nespravnych ludi a na nespravnom mieste...Pytaj sa jeho a chci odpovede

Agnes998

No ale malokto to vie tak povedal, aby toho druheho neurazil, na to treba vediet jednat diplomaticky. Samozrejme da sa to, ale naozaj maloktory muz to vie. Vacsina z nich problemy otvorene neriesi, nechce sa o nich bavit a cakaju, ze tie sa vyriesia nejak same od seba.
jacki nemala by si nanho naliehat aby sa vratil od rodiny o tyzden skor. Len mu tym dokazujes, ze si od neho totalne zavisla, ze je pre teba celym svetom a nevies bez neho dychat. Vacsinu chlapov nieco take dusi. Naozaj ti odporucam zacat sa orientovat aj inymi smermi, nielen na svojho priatela. Samozrejme ze mozete byt vacsinu casu spolu, ale mali by ste mat aj kazdy vlastne konicky a vlastnych priatelov. On ti zatial uteka k rodine, ale moze sa ti stat, ze raz od teba ujde navzdy, lebo ho tvoja laska a zavislost na nom zadusi uplne.