Rodina? Ci nie?

Príspevok v téme: Rodina? Ci nie?
jacki

Ahojte ja som sem uz pisala no rozhodla som sa sem znovu napisat,lebo neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Mam priatela sme spolu 3roky velmi si rozumieme a mame sa radi.Rozumiem si aj s jeho rodicmi su v velmi dobri.No neviem co si mam mysliet o ostatnej ich rodine.Priatel bol teraz s rodicmi u ich babky na dedine,kde este okrem nej byvaju aj priatelovi krstny a jeho bratranci.Je to velmi krasna krajina (nebudem konkretizovat)maju tam aj rozne pamiatky.Priatel ma tam velmi chcel zobrat,a vsetko mi to tam poukazovat.Kedze to patry jeho babke priatel sa jej opytal ci ma tam moze priviezt na vikend,nakolko aj bratranci maju priatelky a aj jeho sesternice frajerov a oni tam chodia pravidelne a su tam ako doma su tam skratka vitany.Len akosi ja tam nemozem prist.Ked sa priatel babky pokazde spyta,ci tam mozme prist,ze aj on sa chce so mnou pochvalit,tak jeho babka kruti hlavou a povie,ze nie.Priatel je velmi nahnevany kvôli tomu a aj smutny.A aj mna sa to trosku dotklo,pretoze s jeho babkou som sa uz spoznala a vraj som jej velmi velmi simpaticka a povedala o mne,ze som velmi velmi dobre dievca a k priatelovi sa hodim a priatel mi este povedal,ze sa vyjadrila,ze by uz chcela aj pravnuca.Priatel mi stale hovori,ze uz aj ja patrim do rodiny,ze to povedali aj jeho rodicia,no mne to tak nepripada.Ak teda patrym uz aj ja do rodiny tak je to potom velmi cudne,ze vzdy ked sa jej priatel spyta,tak pokyve hlavou a povie ze nie.A pritom je to naozaj take velmi cudne pretoze ani jeho bratranci niesu zenaty s tymi ich priatelkami a tie tam mozu chodit a su tam ako doma iba ja nie. Trosku sa ma to dotklo a je mi to aj trosku luto a pride mi to aj take nespravodlive.Priatel mi povedal,ze ma tam zoberie,ked budeme manzelia no ja som mu povedala,ze ja nebudem ani potom chodit niekam,kde neviem z akého dovodu ma nechcu,a asi tam niesom vitana.Neviem co si mam o tom celom mysliet.No je to take trapne.

jacki

Multi level ano v tom mas pravdu je tak trochu soc.pripad pracoval v nemocnici a museli vyhadzovat zdravotnictvo nemali peniaze na vyplaty tak sa prepustalo to je fakt a mna uz napadlo aj to,ze sice sme spolu uz3roky no mozno jeho rodicia sa s tym za tie roky este nezmierili mozno to za tu dobu stale nevedia prekusnut ze ich syn niekoho ma a to priznam ano to som si aj ja od zaciatku hned u nich vsimla,ze priatel je no poviem to tak ...taky mamickin maznacik ktory sa riadi vacsinou tym,co mu mamicka povie.

MultiLevel

Jacki , ja som nenapisala ani slovkom, ze tam niekoho ma :) napisala som, aby si otvorila oci a poprosila toho svojho o uprimnost. Ma 30 rokov a mama mu nema co prikazovat ako a kedy sa ma za tebou dopravit. Ak je socialny pripad a riesi kazde euro, prosim. Nech si pocka, kym nepojdu vsetci autom domov. Ale ak je zarabajuci clovek a este mu nebolo odobrate volebne pravo, tak si moze sam rozhodnut kedy pojde za tebou. Tym ti chcem napisat, ze si doslova vymysla kraviny a nepovie ti pravy dovod, preco nepride skor za tebou. Dobre vie, ze ty sa jeho matky nic pytat nebudes, takze mu to pekne hra do karat. Alebo si tak da rozkazovat od matky? Hm...porozmyslaj :)

DontWorry

A vsak inak kazdy ma potrebu si odpocinut a byt sam..so svojimi..mne to priatel tiez uz povedal. Hadka nebola..je to prirodzene

DontWorry

Agnes, ak to clovek poda normalne..preco by mala byt automaticky hadka?

Ja som tiez povedala raz, ze idem s ocom za rodinou a rada by som ho vzala, ale tento krat to nejde ako minule nech sa nehneva...aspon si odpocinieme a bude mat program pre seba...

Tu je skôr divne to, ze vsetci môzu a ona ani raz nie a aj ked by mohol prist o tyzden skôr k nej tak radsej da na slova svojej mamy...

Agnes998

No to by jej urcite narovinu nepovedal ze idem si od teba oddychnut k nasim, to by ziaden muz neurobil, lebo by to bol zaciatok velkej hadky ak nie konca.

jacki

Multi level ked si s tym uz zacala tak to uz aj dopovedz aky je podla teba ten dovod ktorému neuverim?len to kludne napis.

DontWorry

Nie nie, tam to nie je v poriadku jednoducho. Skusil by mi chlap dat raz taky argument...neviem ci by som sa nezacala smiat

Asi hej..jeden kolosalny klamar ma uz vycvicil :D

MultiLevel

DontWorry, no hej, to by bolo krasne, keby bol takyto :) Ale on radsej povie, ze k babke sa pojde po svadbe a ze nemoze za nou prist o tyzden skor, lebo maminka zakazala :) milene to je cele :D

DontWorry

Kebyze si chcel od nej oddychnut, tak jej to aj povie sam - milacik idem za rodinou, potrebujem mat trosku priestor pre seba