Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13 rokov a pool dancing

Príspevok v téme: 13 rokov a pool dancing
Bambus :3

Ahojte ľudkovia :)

Chcela som sa vás spýtať či je normálne že mám len 13 a to tiež nie dlho, ale strašne ma baví pool dancing (tanec pri tyči)... Som strašne hamblivá a keď mám pred niekym tancovať napríklad obyčajné tango alebo len tak si poskakovať na párty (nieže na ne chodím :D ) tak mám tému a vždy sa vyhovorím aby som nemusela. Ale po mojej návšteve a sestry priateľa mojej krstnej (teda proste jedna dospelá žena) sa ma pýtala či nechcem skúsiť pool dance... Ja som najprv nechcela ale keď som to skúsila, strašne ma to bavilo a bolo mi jedno že ne mňa pokukuje celá rodina a priatelia. Už som sa naučila základ: ako sedieť na tyči bez držania, a potom ma "tá žena" naučila takú kvázi choreografiu... Povedala že sa to volá model pose alebo také niečo... Išlo mi to a povedala že som strašne učenlivá a že ona pri prvom "stretnutí" s tyčou nevedela na ňu ani vyliezť.... A na istej stránke som čítala že to posilňuje "telo i ducha"

A teraz k mojej hlavnej otázke:
Je normálne že mám 13 a učím sa pool dance? Ak nie neviete o nejakých krúžkoch v blízkosti BA???

Ďakujem za všetky reakcie pozitívne aj negatívne, a za pravopisné chyby sa ospravedlňujem :)

Vďaka všetkým za povzbudivé názory :) A hm.. pravdaže môžeš mať svoj názor :) Nikto ti ho neberie :) A asi budem tancovať v "minikraťaskách" lebo keby som mala dlhšie gate, kratasy.... Proste niečo dlhšie, nedalo by sa to lebo by sa to šmýkalo :) a nieje to druh "ŠPORTU"... Ono to je ŠPORT :) A pravda embryo :) Keď som vysvetlovala kamarátke prečo mám modriny na nohách, začala ma považovať za striptérku. Ale... Aspoň nebudem celé dni sedieť pred počítačom/mobilom/ tabletom a v 20 vyzerať ako vorvaň... Ale potom som to povedala jednému chalanov a on mi povedal že je to v poriadku že keď ma to baví, nech pokračujem...

Viem je to síce netradičný a ešte nie dosť rozšírený šport, ale je perfektný... Ozaj a neviete o tých krúžkoch? :)

Vopred ďakujem

Jessi_1111

Keď to máš dovolené a nerobíš to nejak odhalená alebo tak a robíš to pre svoju zábavu či šport, tak v tom nevidím nejaký veľký problém. ;-)

redka

jaaaj kludne kludne :) ja som len poskytla iny uhol pohladu no :) aj tak je to na nej a jej rodine ako sa k tomu postavia :)

embryo

Bambus :3: na konzervativnom, zakomplexovanom Slovensku sa ti urcite stane, ze ludia, ktori zapocuju slova tanec a tyc ta budu povazovat za stripterku. Ak si ochotna podtupit toto riziko a rodicia ti to budu akceptovat, tak smelo do toho! ;-)

hm..

ale tu sa tie nohy rozcapuju pri uplne inych druhoch pohybu ako pri balete prosim ta..dobre vieme o com je rec :D ja hovorim, proti gustu..ja som na taketo asi moc konzervativna..proste ja by som to svojej 13rocnej dcere tazko dovolila..mozem mat snad na to svoj nazor, ci?

redka

nohy sa rozcapuju aj pri inych sportoch... napriklad aj pri balete ci tanci :D takze tam neni problem.. ide o to ze ta tyc vyvolala take tie pocity, ze ide o nieco nevhodne... sak bude cvicit v telocvicni, doma nie v bare ci inde na verejnosti :)

hm..

no ked ti to mamina dovoli :D uprimne, mne by sa asi nepozdavalo, keby sa moja 13rocna dcera zvijala okolo tyce..rozcapovala tam nohy v minikrataskach, pripadne nohavickach..ale co sa za mladi naucis, v starobe akoby si nasiel :D podla mna ide vzhladom na tvoj vek o dost sexy a zensky druh "sportu", na ktory mas ty este cas

fakt su na formovanie tela a ducha aj ine druhy sportov..ale ak ta to bavi a vasi ti to povolia..

redka

co ja viem... sak je to len sport... nerobis nic zle... aspon mas nejaku zalubu co ta bavi a neflakas sa kade tade... a este si aj vyformujes postavu....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13 rokov a pool dancing - Fórum - ZDRAVIE.sk