Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Transplantácia črevnej flóry

Príspevok v téme: Transplantácia črevnej flóry
richardkruspe

ahojte. Je tu niekto, kto má skúsenosti s transplantáciou črevnej flóry alebo už o tom počul?
ja mám už dlhodobo zdravotné problémy a tento spôsob liečby vyzerá, že by mi mohol fakt pomôcť. hlavne na zahraničných fórach ľudia písali s podobnými problémami ako mám ja že sa ich zbavili po dlhom dlhom čase a všetkých možných spôsobov liečby, od klasickej medicíny až po rôzne alternatívne liečby. Chcel by som túto liečbu podstúpiť. je krátkodobá. cca 5 dní sa každý deň vykoná transplantácia od zdravého darcu a je to. Už aj mám nájdenú jednu pracovničku zo zdravotníctva, ktorá sa tomuto venuje a ma stým mnoho skúsenosti ale stále nemožem nájsť ochotného darcu. podmienka je tam hlavne dobrý zdravotný stav a tiež že nebral antibiotiká posledné roky. keby som ho našiel určite by to nebolo zadarmo ale nájsť niekoho takéhoto je ťažké. Z ľudí čo poznám by sa nato asi nikto nedal. U nás je takéto niečo ešte dosť proti etike alebo také tabu ale proste ja som už skúšal všetko fakt asi všetko možné a toto sa mi javí aj podľa osobných skúsenosti viacerých ľudí ako niečo čo by ma mohlo fakt zbaviť mojich zdravotných problémov. Inak je to naozaj úplne bezpečné takže nieje dôvod sa niečo báť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Transplantácia črevnej flóry - Fórum - ZDRAVIE.sk