Prostitutka a choroby

Príspevok v téme: Prostitutka a choroby
lycan

Dobry.
Chcem sex stretko s jednou prostitutkou, ale mam obavy o moje zdravie. (2xkondom je samozrejmost).
Kedze od mala mam oslabenu imunitu a nechcel by som dostat nejaku zltacku, chlamydie a podobne.
su tieto choroby prenosne aj slinami alebo kontaktom ust a koze (tela).proste na co si dat pozor. Dakujem.

Agnes998

Prezyvka: ja som isla na testy samozrejme tiez, s tym nemam problem. V jednom z tych dvoch pripadoch sme boli na testoch spolu, v druhom sme si ich dali robit kazdy zvlast, lebo sme boli kazdy z ineho mesta.

lycan

nakonec som sa rozhodol ze pojdem za slovenskou prostitutkou ktora by mala robit vsetko iba s gumou (podla inzeratu) z amaterky.sk .

prezyvka55 - mozno tvoje riesenie v tom rakusku by bolo lepsie a istejsie pre mna, netvrdim ze nie (v kazdom pripade dobre vediet, nevedel som ze su nejake zelene karty), ale trosku ma odradila statistika : www.avert.org -- kde je v rakusku dost hiv-pozitivnych zien, ale dakujem za radu.

donMarco , Lardo - dakujem za upozornenie na choroby ktore je mozne chytit a na co si dat pozor.

Prezyvka55

Agnes998 noo ked odpisujem alebo odpisujes do nejakej temy tak je vhodne predtym si o tom cosi nastudovat alebo pohladat nejake info namiesto opisovania len svojich pocitov, nevravim ze je to nejako tvoj pripad lebo uplne od veci nepises ale myslim si ze nie vo vsetkom mas uplnu pravdu a vo vela veciach sa robi zbytocne halo. Samozrejme existuju aj take aj take pripady o tom bez pochyb. A co ty si isla na tie testy tiez a ukazala si priatelovi papiere ci iba jeho si vyslala? :D

Agnes998

Ano ja som svojich dvoch byvalych poslala na testy. Jeden s tym nemal problem, druhy robil problemy ale nakoniec isiel. Je rozdiel, ak ma niekto priatela/priatelku co mal/a par vztahov a je rozdiel, ked spava s prostitutkou ktora mohla stihnut spat so stovkami tie zasluzilejsie s este viac partnermi. Tak rozhodne nie je riziko chytenia nejakej pohlavnej choroby nulove ako ty tvrdis, a to ani s kondomom. Pocula som o jednej babe, co si uzivala swingers a chytila genitalny herpes. Aj s kodomom. Cim viac ma clovek sexualnych partnerov a cim viac sexualnych partnerov ma clovek, s ktorym si vyberie mat sex, tym je vacsie riziko. Kto zije promiskutine alebo spava so slapkami ma ovela vacsie riziko nieco chytit, ako ked si najde nejake slusne dievca, aj ked to nebude panna. A prepac, informacie o nakazenosti slapiek som na internete nehladala, v tomto som nevzdelana, asi ma to nikdy nezaujimalo.

Prezyvka55

:D agnes ja zas nechapem ludi co maju klapky na ociach a tvaria sa ako ze nic nikoho nikde nepoznaju, asi su cely cas priputany k svojej roli za domom, neviem ale ja osobne poznam vela ludi z roznych oblasti, nevravim ze poznat nejaky bordel je k zivotu potrebne ale tvarit sa ze nic neviem nic nepoznam je divne. A veci k tomu som si vygooglil. To je presne to o com ludia nemaju sajnu ako. Maju pocitace ale nevedia pristupovat k informaciam a vyhladavat ich.

Na slovensku nieco take ako registrovane prostitutky neexistuje. A tych par slov co by trebalo povedat po nemecky v tom rakusku by zvladol aj z nejakeho translatora nastudovat. Mimochodom urcite tam bude aj nejaka slovenka :D

na slovensku to bude asi risk, lebo slovensko je ciganska krajina vo vsetkom a nic v nej nefunguje. v kazdom pripade sanca ze chyti nejaku chorobu je fakt nizka a nejaku vaznu chorobu skoro rovna 0. Tieto choroby sa vyskytuju v takom mizivom percente ze by musel byt smoliar ako prasa aj na slovensku.

Mimochodom :D vecicka na zamyslenie. Vacsina ludi neostava alebo nenatrafi hned na partnera panica/pannu. A tak vacsinou kazdy konci s partnerom ktory mal aspon jednu/jedneho. Na neho/ju vsak nadvazuju aj pocet partnerov ktoru mal/mala. Posielate na testy alebo poslali ste na testy aj svoju partnerku predtym nez ste s nou nieco mali?

Agnes998

Prezyvka ked sa si taky prostitutkoznalec, porad mu aj, kde a ci najde na Slovensku take testovane prostitutky. Lebo vidis ze chlapec nevie po nemecky, Vieden ma daleko a asi ani nema tolko prachov na to, aby cestoval tak daleko kvoli jednemu vrzu.

Prezyvka55

:D agnes tak ze tebe sa nieco nezda to este nic neznamena.

som tu poslal jeden kde to tak je a je ich este dost ale tak napriklad poslal som konkretny nech tam kludne ide je to tam tak ako pisem.

btw vo viedni je podla statistiky cez 1000 registrovanych prostitukok s tou kartou. doba pokrocila agnes, len slovakia zaspala.

Agnes998

No nezda sa mi ze nejake prostitutky testuju kazdy tyzden na pohlavne choroby, ale vsak lycan, mozes to skusit, chod do nejakeho bordelu a spytaj sa, ci maju ich prostitutky testy na vsetky pohlavne choroby max. tyzden stare a nech ti ho ukazu. Potom si vypytaj aj obciansky preukaz slapky, aby si si bol isty, ze ten test je skutocne na jej meno.

Prezyvka55

Agnes998 prakticky tam nie je ziadne rozdielne riziko v skupine ktoru ja spominam od nahodnej zeny vonku. Paradoxne v niektorych pripadoch dopadli lepsie, kedze su stale pod lekarskym dozorom.

Prezyvka55

Agnes998 ja som pisal o takych kde sa prave tato zelena karta vyzadaju.

ak tam chce pracovat musi ju predlozit takisto si ju moze od nej vyziadat klient. prehliadky su na tyzdennej baze. musia sa opakovat inak je karta a registracia odobrana. no a preto ju treba vyzadovat. registrovana prostituka tu kartu ma mat stale pri sebe nie len pre pracu alebo klienta ale napriklad aj pri legitimovani sa policiou ci pracovnou ispekciou, imigracnym.

o com hovoris ty tak spadaju do skupiny bartenders je to aj v tych dokumentoch a rozhodne take neodporucam nikomu. takzeho hovorime o 2 rozdielnych skupinach ponukajucich tieto sluzby.