Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco mi tak strasne padaju vlasy?

Príspevok v téme: Preco mi tak strasne padaju vlasy?
Vlasacka20

mAM 22 Rokov. Ludia co mam robit neviem uz poslednu dobu mi brutálne padaju vlasy. mam ich jemne same o sebe. mam lupiny tak šampon mam taky, ziadne drsne lieky neberiem ani hak ani dietu nemám ani stres momentalne dáko extra.. ale neviem uz.. chumace mam vzdy take malicke ked si prejdem po hlave.... ani som si nefarbila nijako extremne nic.. co mi poradite co mam robit ? prosím...

_meno

Ahojte

Ja som mal podobny problem, velku cast dna som rozmyslal (presileny mozog) a namyslal som si, ze musim rozmyslat musim musim. Rano som sa budieval s nafucanou hlavou, pokozka na hlave bola tvrdsia, stiahnuta, korienky vlasov boli uplne stiahnute, vlasy boli tenke..Ako pisem, pokozka hlavy vlastne sposobovala ze korienky boli utiahnute a vlasy nemal ani ziviny, ani hrubku pre rast.

Pomohla fyzicka aktivita, cesanie, kupanie s masirovanie pokozky hlavy....Ale hlavne byt pokojny :-) cize uvolnit mozog.

Kristínka117

ahoj ja mam podobny problem, tiez mam velmi jemne vlasy a aj mi padaju.... ale ja to mam asi od malicka, nie len urcitu dobu ako vravis... ak ti to zacalo tak nahle, tak to moze niekedy suvisiet s nejakymi zdravotnymi problemami... ja som hladala rozne pripravky na rast alebo proti padaniu vlasov a skusenosti inych...a trochu mi pomohol BIOHAR- to je taka vodicka co si vmasirujes do vlasov,asi po dvoch tyzdnoch som si vsimla ze mi vlasy vobec nepadaju ale musi sa to pouzivat dlhodobejsie aby ti vysledky vydrzali... kazdopadne, mala by si sa asi spytat lekara ci to nemoze s niecim suvisiet... alebo skus pockat, mozno ti to prejde samo...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco mi tak strasne padaju vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk