Ľudia ma nenávidia pre moju minulosť

Príspevok v téme: Ľudia ma nenávidia pre moju minulosť
mishel_

Ahojte, som z malej dediny je tu okolo 1000 obyvateľov a ide o to že pred rokom som bola na úlety, jednoducho všade kde ma zvali party,chaty,opekačky atď tak všade som zbalila viacerých chalanov ale nevyspala som sa iba sme sa bozkávali do toho vošiel aj alkohol,drogy teoreticky mala som zlomene srdce a ako to teraz mladí nazývajú "dezinfekcia vnútorných poranení" no kedže to tak bolo vždy tak stratila som veľa kamarátov kedže ma začali nazývať štetkou ale našli sa niektorý jedinci čo mi pomohli sa s toho dostať lebo na začiatok ako sa to všetko začalo tak som nejako neinteresovala že to ide zo mnou dole vodou. Po roku som sa zmenila no otvorili sa mi oči a kde idem tak každý ma pozná ale v tom zlom uhle, teraz sa to aj zmenilo už na to ľudia zabúdajú ale sú tu ešte taký ktorý mi vždy robia zo života peklo, mam aj dlhší vzťah už teraz lebo som si našla priority a mam tych spravných ľudí okolo seba nemyslim kamaratov ale rodinu lebo mňa každy jeden zradil a doteraz neviem z jakeho dôvodu ked nikdy som nikomu neubližila a vždy som bola čestna a laskava ku každemu.. a chcem sa popýtať či sa to niekedy zmení že prestanu takto klebetiť ľudia lebo chcem spoznať nových ľudí a vždy niekto taky príde čo nakeca ale teraz su to už skoro vždy klasmtvá.. a ja som už v depkach z toho že nedokažem si najsť normálnych kamaratov ..:/

MultiLevel

Ako budes vidiet ty seba samu a aku mienku budes mat o sebe, taku budu mat aj ini ludia o tebe...
To co si robila, ako si sa spravala, nemusis nikomu vysvetlovat, za nikym sa nemusis chodit ospravedlnovat, alebo lutovat co si robila...nerobila si dobre, to ani netvrdim, ale zivot sa pohol dalej a pokial sa teraz inak spravas a stal sa z teba iny clovek, tak nemas dovod sa kvoli niekomu stale vracat do minulosti. Jednoducho, konaj tak v zivote ako si myslis, ze je spravne. A co si o tom mysli niekto iny, je cisto jeho problem. Spytuj si svedomie sama pred sebou, ale pred sebou...

homarrrr

jaj hviezdy, poroztahuteje nohy kazdemu tomu ferovi z hornej dolnej aj za pali pasteku a este sa tym chvalite ako si uzivate zivot, gratulujem, zeny ako sa patri

karolinka122

a prispievatelov typu treba si to premysliet vopred si nevsimaj. Mladi ludia toho navyvadzaju, nikomu si neznicila rodinu a pod. a zato, ze su ini suchari a vedia pozorovat len ako sa kto bavi po par poharikoch a co porobi aby potom mohli ohovarat, lebo ich zivot je nudny a nic si neuzili kym boli slobodny a mohli si nevsimaj...Drzim ti palce.

karolinka122

ak mienis zostat v malej dedine, zrejme sa toho uz nezbavis, ludia su sprosti a to neuveritelne, mozes urobit 100 dobrych skutkov, ale stale budes len stetka a radodajka v ich ociach, radi poukazuju na chyby inych, aby zakryly tie svoje chyby a problemy. Najlepsie natom je, ze si tym nikomu neublizila, ani tym chalanom , ani sebe, skor naopak, dopriala si si radost aj im, ved si bola slobodna :D Len na priklad.. Jozo z Hornej Dolnej moze denne tlct doma svoju zenu a deti , chodit ozraty, ale pomaha za chlast po dedine ludom a budu ho velebit ako Boha a pritom je to hajzel ozran, co terorizuje rodinu, deti.. Najlepsie bude, ked sa pri najblizsej prilezitosti prestahujes odtial z dediny tupych mozgov a zadubenych primitivov.

hurhaj23

nuz ludia su vselijaki, ked sa bozkavas s kazdym druhym tak samozrejme ze nalepky radodajka sa uz nezbavis, treba obcas aj dopredu rozmyslat, nebola si hadam zvieratko, na druhej strane chapem ak si sa uvedomila ale ludia dokazu byt velmi neprajni, su skutocne chvile ked ma clovek pocit ze jediny kto to s nim mysli dobre je jeho rodina, ale stale mat lepsie aspon tu ako nikoho, takze nezufaj a ostatnych si nevsimaj, mozno by pomohla aj zmena prostredia