Skoro vždy som unavená...

Príspevok v téme: Skoro vždy som unavená...
lolka47859

Kazdy clovek ma rad nicim neruseny spanok a ked moze vstat z postele kedy on sam chce...neviem ako dlho to uz trva ale ja som skoro stale velmi unavena a citim sa akokeby ma nic nebavilo alebo co... niekedy spim malo (cca 6-7h.) a som unavena, inokedy som schopna kludne 12 hodin spat, povedala by som ze bezne okolo 10-12h. spanku si dam ked mi na druhy den netreba vstavat a niekde ist a ajtak som unavena... neviem sa v skole ani v robote poriadne na nic sustredit lebo nemyslim na nic ine len na svoju teplucku postel a jednoducho som dost unavena vzdy, vkuse sa mi ziva.. moze to byt chronicka unava?

karolinka122

zeby skusit test potravinovej intolerancie? da sa kupit na nete, ak vylucis zo stravy, co ti nerobi dobre, aj ked o tom nevies, mozes sa citit opat fit+ vela vitaminov a trocha pohybu, neboj, bude dobre.

MultiLevel

Skus byt viac na slnku a uzivaj vitamin D. Ono, pocula som, ze toto moze byt aj z parazitov, takze si daj dlhodobu protiparazitnu kuru. Aj keby si parazitov nemala, aj tak ti to neuskodi. A hlavne bud casto na slnku, jedz malo sladkosti, respektive ziadne...zdravo sa stravuj, pohybuj sa, skus cvicit jogu a uvidis, ci sa to zlepsi