Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja 18 on 35 skusit alebo skoncit?

Príspevok v téme: Ja 18 on 35 skusit alebo skoncit?
Matik Polanska

Ahojte. Mam 18 a priatel 35. Pozname sa sice iba mesiac ale to co prezivam ked som snim je neuveritelne. Je to nieco krasne. Nie sme spolu moc casto osamote. Sexualne spolu nezijeme. Dohodli sme sa ze zatial budeme taky tajny par. Obavam sa toho ze on ma berie ako \\\\\\\"mladu zabu\\\\\\\". Aj ked sme tuto temu vela krat preberali ale stale sa toho obavam. Neviem ci to mam skoncit alebo to skusit. Prekaza mi 17rocny rozdiel ale na druhej strane je to uzasne co spolu prezivame rozumieme si... Ja stale musim mysliet nato ze ked si predstavim ze by sme sa mali na verejnosti spravat ako par pride mi to blbe. Skusit alebo skoncit? Dakujm vopred za rady

A ja

35 ročný muž a 18 ročná kočka-tajný pár?Potrebuje ťa schovať pred manželkou či partnerkou?Daj si na to pozor.Teraz je to iste krásne,ale ked budeš mať 50,on bude skoro 70 ročný dedko a budeš ho opatrovať.

???

Samozrejme, ze v tom vidi muz iba mlade masko a zabku, to je jasne, ved je to muz...
ale neviem s kadial ste zobrali, ze mlady clovek musi byt automaticky hlupy a mat ine nazory...asi len podla seba...toto nikdy nepochopim

kiwi

Ludia su rozny bez ohladu na vek. Niekto moze byt pomerne vyspely uz v detstve iny nedospeje nikdy. To ako niekto berie vztah nemožno sudit podla vekoveho rozdielu. 17 rokov je dost vela a casom to moze sposobovat problemi ale nemusi to vsetko zavisi od toho ci su pre seba stvoreny alebo nie. Takze ja by som to asi skusila, len treba si uvedomit ci ide iba o momentalne poblaznenie, alebo je tam nieco viac z oboch stran. Aj tak sa ale moze stat ze po case zistite ze uz spolu z roznych pricin dalej nechcete byt, to ale tiez nemusi byt koniec sveta pretoze si z toho vztahu obaja mozte odniest velke obohatenie do dalsie zivota :-)

xo

samozrejme ze to skonci.. toto nema ziadnu perspektivu. Preco si myslis ze po tebe chce aby ste boli "tajny par"?? Ako ti radia ostatni, tak radim aj ja. Ver mi, ved ked ty si sa narodila, on uz bol takmer aj popierovo dospely chlap.

donMarco

a za dalsie, toto velku buducnost pre teba nema. Ty starnes aj on. Co bude o takych pat rokov? Ved to uz bude mat 40. A ty len 23. Podla mna si on hlada len nejaky ulet.

donMarco

jasne ze ta berie len ako mladu zabu a mlade masko. Co ine by dospely 35 rocny muz videl na tak o dost mladsiej baby? Co? Rozumu este malo, nazory uplne ine. Tak len to mlade masko a naivny rozumcek. Ak ti nieco vnutri hovori ze to nieje nic pre teba, tak pocuvaj. Podvedomie ti chce asi nieco povedat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja 18 on 35 skusit alebo skoncit? - Fórum - ZDRAVIE.sk