Ako ju získať spať? Dá sa to vobec?

Príspevok v téme: Ako ju získať spať? Dá sa to vobec?
monzy

Zdravim, mam 17 a viem, že je vela ludi čo ma horšie problemy ako ja, lenže mam to teraz už dlhšie všetko ťažke. dnes by to bolo 8 mesiacov čo by sme boli spolu, lenže mesiac aj niečo dozadu sme sa rozišli. Asi hlavnym dôvodom bol to, že si čitala moje spravy na facebooku samozrejme a videla tam konerzaciu s kamaratkou, ktorej v mojom mene bolo pisane aka je užasna a lepšia ako ta ktoru mam. Nepisal som to ale ja ale moj opity kamarat, ktory vedel moje heslo ( najvačšia chyba v živote, zdielať osobne udaje z hocikym celkovo, nechapem ako ho vobec napadlo isť na moj fb ). Dalším z dôvodov bol ten, že som si pisal s jej spolužiačkou a zaroven sme boli super kamarati, lenže ona potom prerušila naš kontakt a nasledne som sa dozvedel že to bolo preto že ma začala lubiť a nechcela nam vzťah pokaziť. Dalšim dovodom bolo to že jej niekto povedal že som ju podviedol. To som jej vyhovoril, kedže to by som jej nespravil. Vravi sa že si nevažiš čo maš až kym to stratiť a je to pravda, nevažil som si to, mal som byť ohladuplnejši z každeho pohladu. Viem, že som sa od rozchodu velmi zmenil, lenže ona mi neda ani tu najmenšiu šancu aspon jej to dokazať. Je to na 100% beznadejne, nezachranim to už aj keby som mal dať do toho viac ako všetko? Ona totižto bola moje prve dievča, ktore som važne ľubil. Strašne mi na nej zaleži a chyba mi každa jedna maličkosť, ktora bola s nou a teraz už nieje. Strašne ma ten rozchod dostal, karma mi všetko vratila, preto radšej už od toho neočakavam nič. A v kontakte momentalne niesme, asi tak 3 dni už vôbec.

Agnes998

No a naco davas heslo k uctu kamaratom ktori potom vypisuju z tvojho konta spravy inym? Byvalu nechaj teraz na pokoji, nech si to zrovna, mozes sa jej este raz skusit pripomenut po nejakom case ci si to nerozmyslela ale ak nie, tak sa na to vykasli.

Nancyy

Nemohlo sa stáť že sa v tebe v niečom veľa krát sklamala.? ..Ja som sa s mojím tiež rozišla preto lebo už som mu po toľkých sklamaniach nedokázala veriť a vždy keď mi niečo tvrdil som mu to nedokázala uveriť, a ak náhodou to vyzeralo že konečne dostal rozum tak po niekoľkých dňoch prišlo sklamanie a stále ten istý kolotoč dookola.. Neviem skúste sa ešte porozprávať.:) držím palce

monzy

Snažil som sa jej to všetko už vela krat vysvetliť, aj som jej vravel ako velmi mi chyba a neviem čo všetko, no proste to nejde. stale mi povie že už nieje naivna a že mi neveri a tak.
Keby som nepotreboval facebook kvoli škole, kedže tam mame skupinu kde všetko pridavame tak ver tomu, že ho už davno nemam.

Nina.

Vykašli sa na všetko a ozvy sa jej, vysvetli situáciu. Rob to čo teba robí šťastným! Ak je to ona tak si choď za tým!

monzy

my niesme spolu už asi mesiac a pol, tri dni ale sme prestali byť uplne v kontakte, no asi mesiac a pol som sa s nou nerozrpaval normalne do oči, všetko len cez facebook...

zuza265

3 dni su predsa malo :) daj jej cas a uvidis... musi si to asi usporiadat nejak a na margo toho celeho co zistila nebolo dva krat fajn... urcite ju to ranilo