Je to šlapka?

Príspevok v téme: Je to šlapka?
Miroslav33

Ahoj prosim aby ste mi napisal co si o tom celom myslite....-
--------------

Tento rok marci som spoznal jedno dievca 29r....
stretol som sa s nou 5 krat ,stale sa ma pytala ci je to moj byt kde byvam ci byvam sam..... padla aj tema ze kolko ze mam penazi.... tak som jej povedal ze nemam nic.... ani auto nie je moje ktore mam.... do tej doby mi pisala ze ma lubi.... ze ma chce.... ale ked som jej povedal ze nemam nic uz mi napisala ze sa nezalubila.... ale min mesiac som jej napisal zo srandy ze idem byvat do talianska ze som tam kupil vilu na plazi....a opat ma chce..... vraj to tak nemyslela.... ze ma chce.... co vy na to ???

sampon

Kazdy nie. Ja som napriklad este takeho muza nevidel, co by si bral zenu kvoli peniazom. Mozes uviest nejaky konkretny priklad?

miraky

ale ved to nielen zeny ale aj chlapy sa pytaju.aj mne sa v pokeci stalo nie raz a aim zena a byt mas?byvas sama?atd.Kazdy uprednostni ci muz ci zena viac zabezpeceneho partnera len niekto to robi hlupo priamo niekto rafinovane.

sampon

Prezyvka. Ved prave, ze si nehladaju seberovnych, ale tych penzistov s usporami. Pre taku zenu su seberovni akurat tak niektori osadnici,

svieti slnko

Tak ak si len trochu inteligentný, tak sám môžeš jasne vidieť, že ide po peniazoch a luxuse. Skús naňu ešte zopár takých chytákov a utvrdíš sa v tom. Potom je len na tebe.

ivana456

miroslav33, nevyzera na slapku. Chce chlapa pri prachoch. Ak je to jej hlavne kriterium a ty nie si ten pripad, zbav sa jej. Kazila by ti zivot.