Je to šlapka?

Príspevok v téme: Je to šlapka?
Miroslav33

Ahoj prosim aby ste mi napisal co si o tom celom myslite....-
--------------

Tento rok marci som spoznal jedno dievca 29r....
stretol som sa s nou 5 krat ,stale sa ma pytala ci je to moj byt kde byvam ci byvam sam..... padla aj tema ze kolko ze mam penazi.... tak som jej povedal ze nemam nic.... ani auto nie je moje ktore mam.... do tej doby mi pisala ze ma lubi.... ze ma chce.... ale ked som jej povedal ze nemam nic uz mi napisala ze sa nezalubila.... ale min mesiac som jej napisal zo srandy ze idem byvat do talianska ze som tam kupil vilu na plazi....a opat ma chce..... vraj to tak nemyslela.... ze ma chce.... co vy na to ???

Prezyvka55

Tak si hladajte sebarovne :D sa tu kazdy tvari ako keby mu do zivota nieco nutil. Napriklad taky stary penzista je mozno rad ze si este pichne do nejakej 18tky, peniaze si do hrobu aj tak nevezme tak este aspon pospasuju na stare kolena.

pistek

Miroslav, tej ide o zabezpecenie a nie o teba. Vsak si to sam u nej zazil...ked si jej - ze nemas nic a co aj mas, tak nie je tvoje, tak ta nechcela, ze nie je do teba zalubena atd a ked si jej povedal o vile v taliansku, tak zrazu opak, ze ta chce atd atd..
Ved to mas jasny dokaz.
A pisal si nieco o pokeci..ze len ten nech ti neradia)) Tak ja napriklad nie som na FB ale na pokeci som)) Su tam trosky, uchylaci blazni no aj normalni ludia. To len na margo toho Tvojho vyroku)

xo

Miro, skromne a mile dievcata sa nerodnia len tak hocikde. Zlatokopky a slapky su vsade naookolo ale dobre, mile dievca sa hlada tazko. Ja som taku nasiel a velmi ju lubim. hlavne musis byt sam sebou a nehrat sa na niekoho, kym nie si. Vela stastia :)

embryo

kardinal: mas to mierne popletene ;-) Kazda zena to ma v genoch. Hladat si zabezpeceneho partnera, ktory je schopny zasponzorovat vychovu jej potomkov. Dokonca aj za Atlantikom to funguje presne rovnako.

Lardo

vyzerá byť na zlatokopku nie šľapku aj keď....
počuj, kde a tu už pár báb malo založené témy že hľadajú šlušneho chlapa a tiež vyzerali byť z tých lepších tak prečo si ani jednej nenapísal? Čo ti ako máme radiť, možno sa pohybuješ na nesprávnych miestach. Nevhodné miesto výberu - nevhodný výber. Ak hľadaš v baroch, na diskách, festivaloch, zabávach, tak tam nieje vôbec vhodný typ dievčat. Tie lepšie baby na také akcie ani nechodia lebo im to nesedí v povahe.