Je to šlapka?

Príspevok v téme: Je to šlapka?
Miroslav33

Ahoj prosim aby ste mi napisal co si o tom celom myslite....-
--------------

Tento rok marci som spoznal jedno dievca 29r....
stretol som sa s nou 5 krat ,stale sa ma pytala ci je to moj byt kde byvam ci byvam sam..... padla aj tema ze kolko ze mam penazi.... tak som jej povedal ze nemam nic.... ani auto nie je moje ktore mam.... do tej doby mi pisala ze ma lubi.... ze ma chce.... ale ked som jej povedal ze nemam nic uz mi napisala ze sa nezalubila.... ale min mesiac som jej napisal zo srandy ze idem byvat do talianska ze som tam kupil vilu na plazi....a opat ma chce..... vraj to tak nemyslela.... ze ma chce.... co vy na to ???

kardinal

treba preletiet atlantik, alebo indicky ocean ... tieto nase slovenske rarohy to maju v hlavickach uz poskladane inak...

Miroslav33

Dakujem chlapci za radu :) este mi mozete poradit ?? kde mam spoznat slusne dobre dievca ? :))) len prosim nepiste pokec :D

QPR

Máš jej adresu?Akurat idem do Italy,ale musí byť v super stave,-ale tú výmenu za vilu?len ak má niečo zo zlata /nižšie/miro,až taký laik nemôžeš byť,len ak si bol doteraz v opatere mníšok.

xo

ale v podstate embryo má uplnu pravdu :D

Raz si jej uz zaklamal a znova ta lubila.. staci jej cas od casu zaklamat ze mas kopec prachov a bude ta stale viac a viac milovat :D

Ocivide ma len dvojciferne IQ tak ti to asi vyjde :)

embryo

Smelo do toho! Vyzera to byt vhodna zena pre teba. Budete si rozumiet ;-)

Budes jej moct kazdy mesiac zo srandy kupovat BMW a ona ta bude mat stale radsej a radsej :-)