Šampón na psoriázu?

Súvisiaci obsah

petr strelka

Ahoj, popravdě neznám žádný šampón na lupenku (psoriazu), ale znám způsob, jak se lupenky zbavit úplně a natrvalo. Rád poradím. :)

Problém, který máš, není tak úplně kožní problém. Jedná se o problém uvnitř tvého těla, konkrétně o znečištění tvého těla uvnitř. Kůže není jen krycí orgán, ale také vylučovací. Když máš příliš toxických látek v těle, které tě znečišťují, tělo je začne samo vylučovat ven (aby nedošlo k totální vnitřní otravě) a jak říkám, kůže je i vylučovací orgán a v některých případech se tak látky vylučují z těla kůží. V některých případech je výsledkem ekzém a v některých lupenka (psoriaza). To vše už je ale pouze stupeň míry vnitřního znečištění. Vím že si možná říkáš, že nechápeš jak mohlo ke znečištění dojít, no na rovinu, ono občas stačí si přečíst složení běžných potravin v obchodě. Nejsem žádný šílený výživář, ale tak to prostě bohužel dnes je a některá lidská těla si s tím už následně nedokáží poradit.

Dostat se z těchto problémů není zdaleka tak složité. Je pouze potřeba očistit organizmus zevnitř. Díky tomu se vyřeší příčina a tak i následky. Dokud člověk řeší pouze kůži, tak řeší jen následky, ale už ne příčinu, proto téměř nic nefunguje, nebo se problémy často vrací. Proto si i upřímně myslím, že žádný šampón na lupenku nebude pořádně fungovat a i kdyby ano, myslím že vyléčit se úplně je o dost lepší výsledek.

Osobně se tomuto tématu dost věnuji, vím přesně jaká očista a co by ti pomohlo a zažil jsem už několik případů kompletního se vyléčení z lupenky, včetně jednoho mého známého. Každopádně ti tu nechci nic prodávat, ani to nechci příliš rozepisovat, takže pokud máš zájem, můžeš mne v pohodě kontaktovat přes facebook, instagram nebo email. Moc rád ti s tím vším pomohu.

Pokud ne, dám ti i tak alespoň jeden tip. Ideálně se soustřeď na očistu celého těla, ale skvělé je i očistit si nějakým způsobem játra (u vás pečeň). Játra bývají ve většině případů při lupence znečištěná nejvíce a je to navíc jeden z nejdůležitějších orgánů v našem těle.

Mate Františ

Mám vo vlasoch lupiny.až miestamichrasty.Pomahal mi šampon Politar,ale už nie je.Poradte nejaký dobrý šampon.dakujem