Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?

Príspevok v téme: Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?
-Miroslava

Lebo ja viem, ze ano. Osobne som mala moznost spoznat chalanov, ktori sli len po dievcatach z bohatsich rodin, ktorych rodicia bud uspesne podnikali, alebo boli lekari, zamestnanci statnej spravy, pravnici ci riaditelia nejakej mesiej ci vacsiej institucie. Normalne vam tak ako u dievcat a zien existuju chalani a muzi najma vo veku 18 - 30 rokov ktori idu len po zazobanych babach. Spoznate ich tak, ze bud su sami z tych rodin pri peniazoch alebo sa aspon snazia posobit, ze su pri peniazoch aj ked ktovie akym sposobom ich ziskavaju.
Dobre vyzeraju, staraju sa o seba, vzhlad vsecko super a cool, maju radi zabavu, posedenia na terasach, kupaliska, fitka, welnesy, restiky, kaviarne.. Proste taki chalani ako z casakov vystrihnuti, uces coolovy, oblecenie, obuv, parfemy, retiazky, nausnicky. Proste take typy v lese, na ture , nestretnete lebo by sa im zaspinili topanocky a aku len krasavicu by tam stretli :-D
Tito muzi nemaju zaujem o normalne jednoduche dievcata. Oni proste potrebuju sa ukazat ze zbalili tu najvacsiu \"kocku\" pod slnkom ktora im honi vtaka a bohatych rodicov, ktori maju urcite postavenie. Potrebuju babu s \"dokonalym\" mejkapom, ucesom, cool oblecenim, cool kabelkou, napichanymi perami, umelymi mihalnicami, silikonovymi prsiami, atd. Muzi-zlatokopi proste existuju tak ako zeny-zlatokopky. Im je jedno, ze dane dievca je tupe jak tago, chechce sa jak sliepka, ze jej oplzle slova idu z ust ako na beziacom pase, ze fajci, ze sa aspon raz za tyzden opije na mol, ze je panovacna a vo vztahu ma hlavne slovo ona, ze bez svojich rodicov by si nemohla ani kupit to auto co ma, ze len vdaka nim sa ma tak dobre. Ja co sa spravam normalne, aj obliekam sa pekne a vkusne, ziadne vyzyvave oblecenie ani niesom uplne zahalena, licim sa tiez primerane, vlasy mam jednoduche, ziadny extra uces ani farba, nehresim neopijam sa, nefajcim, viem sa zabavat, rada sa smejem.... a predsa im niesom dobra. Oni proste pojdu za tou, ktora je vyzyvava, oplzla, zafajcena, s pivom v ruke, velkym dekoltom. Co ti chalani-muzi vlastne chcu? Preco rozpravaju o slusnych babach, ale za frajerky si vyberaju tzv. pixle co daju hocikomu. Lebo su to zlatokopi. Mozte sa do man pustit chlapci, ale ja to vidim, ze ak sme v partii von, na kupco,posediet niekam, tak ti prevazne dokonali krasavci idu len po takych babach. Proste aj ked im ta baba sprosto nadava do kurevnikov, do ko*otov, do ch*jov, debilov, svin, aj tak jej kupia drink, pivo, pozvu ju na rande, nechapem. Uz nemam ani chut niekam chodit, lebo vzdy maju vacsiu sancu tie scandy. Poviete mi, ved nehladaj medzi takymi, ale ja nemam zase zaujem o chalana, co vypusti pat slov za celu hodinu, je strnuly, bojazlivy, tichy, rucky skrizene na hrudi ako keby sa branil, prosto co vyzera ako debilko. Chcem normalne chalana, ktori sice vyzera dobre, ale nieje debil. Ale hlavna tema je o zlatokopoch nie o mne. Takze komentare ku mne si prosim odpuste ak sa da :-D Dakujem

ivana456

Miroslava, vyzera to, ze ti vadi, ze ta kritizovani fesackovia nechcu.
Ved bud rada, nie ? Naco by ti taky bol ? Chvilku by ti -mozno- zlepsoval ego a potom by ti kazil zivot.
Tes sa, dievca, ze je to takto. Ved by si sa mohla do takeho parazitika aj strasne zamilovat, otehotniet .. a bude ti kazit nie par mesiacov, ale cely zivot.
Pekne sa usmej, ked takeho uvidis, nech sa chlapec potesi a oblukom ho obid. Bud stastna, ze nepatri do tvojho zivota.

Kiwi, plne suhlasim s tvojim prispevkom 15.08.14 18:20. Zdanie moze klamat a skatulkovanie je hlupost. Aj ked .. mne sa casto mienka vratila k onomu intuitivnemu prvemu dojmu. Takze ho beriem vazne ale vec povazujem za otvorenu.

hm..

ja som zrejme to dieta "bohatych" rodicov..no ako sa to vezme..otec maka cely zivot, je sakra dobry v tom, co robi..mame doma luxusne auta, byvame mozno vo vacsom dome ako ostatni, ale tu ta vynimocnost konci..som uplne normalna baba a od svojich "zazobanych" rodicov som nikdy nic nedostala na zlatom podnose tak isto ani moja sestra, ani moj brat..aj keby mohli, nekupili nam auta, ani pozemky, ani byty, neplatia nam dovolenky..nikto mi nikdy nedal na drahu kabelku, kadernicku atd...vsetci sme normalne vystudovani, zamestnani a kazdy jeden z nas maka sam na seba..a za toto si vazim otca aj matku, ze s nami nikdy nejednali ako s rozmaznanymi smradmi, co mali vsetko, na co si ukazali..preto som schopna vazit si to co mam a na co som si sama zarobila..keby som dostala od ocka vsetko, moje hodnoty by boli total prevratene..dakujem, ze mam inteligentnych rodicov, co maju sudnost..tym som chcela len povedat, ze netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca

ludia su rozni..chujov najdes tak ako medzi bohatymi, aj medzi menej majetnymi..co raz viac sa v mojom okoli vynaraju pripady, co sa s oblubou hraju na to, co nie su..kupia si drahe olecko, Iphony, dovolenky..a na ucte nula, ziju od vyplaty do vyplaty, ale potrebuju sa ukazovat pred ostatnymi, aj ked na to nemaju..a pri tom su na smiech..nepochopim

ja by som to neriesila..ty skus zalovit v inych vodach..ked ta takyto chlapi irituju..ze ta to inak vobec zaraza? snad by si nemala zaujem o nejakeho povrchneho nagelovaneho debilka, co ide po prachoch? bud rada, ze na zaklade svojho spravania su lahko charakterizovatelni a mozes ich s prehladom vyselektovat..

bettina

Samozrejme, ze ano. Su chlapi,ktori sa priparazituju. Niekedy je problem sa ich zbavit. Niekedy je problem otvorit oci.

Prezyvka55

:D :D len mi nejako usla pointa .. no a co ved nech su .. kazdy nech sa stara o seba nie?

mimochodom :D najst bohatu a zabezpecenu zensku je dost umenie v dnesnom svete. Keby som dostal na narodky ferrari tak by stalo mozno na zvazenie dostat nalepku zlatokop :D.

Len hmmmmm baby vacsinou prachy nemaju a bohaty rodicoch len vynimocne takze sa zas pekne vratme na zem kde to financne vacsinou tahaju muzi :D.

jetotak

-Mifoslava JE TO TAK
a možem to potvrdiť som z takej ,,dobrej,,rodiny ale mám spôsoby a nemám iQ hupacieho kona
bývalému som kupovala fakt značkové oblečenie pozyvala na kavicky večere...ale bol to len vypočítavy ch*j a preco? neviem asi lebo som ho fakt lubila a pre mna to bola taká milá malickost ho potešiť aspoň
samozrejme ma pekne podviedol atd a odišiel za nejakou zevraj ceckatou ....nakoniec ma prosil aby sa ku mne vrátil (keď zistil že som dostala auto od rodicov) a že ta ceckata mu za mna nestoji, že len nosila extra push upky a pod... no mal pravdu NESTOJI MI ANI ZATO :D aspoň usetrim a kúpim niečo sebe keď už...niektorí chlapi su fakt strašne sv*ne

Dilin0

no.je rozdiel ak si niekto hlada niekoho len na sex ,ulet, kamaratstvo alebo na vztah..clovek sa vtedy sprava inak.to by si mala pochopit..mozno idu po tej krajsej lebo od nej neco chcu a od teba nie, a mozno tebe to chyba aby od teba nieco chceli a tak dookola..zlatokopy urcite su ale nemusia to byt len ti "bohati" su aj chudobni zlatokopy ktorim to uz vyslo s nejakou "bohatou" a pacilo sa im to a ide im to nacmotavat si take a tak chapes..a potom vravis ze tie pekne ze sa obliekaju tak a tak a flirtuju a su vyzivave.tak skus aj ty byt, preco nie..logicky ze vyzivavejsie zeny su pre chlapov atraktivnejsie aj ked je to dost individualne (napr pre mna nie). a tiez urcite netreba hadzat vsetkich do jedneho vreca ako vravi kiwi

m8

však jasné aj kadejaké stareny, žena zalovena a on jej doma smrdi na gauči od rana do večera a je rada že ma zajaca...plno pripadov. alebo takisto veľa gayov sa nechava vydržiavať od starych chlapov. však aj pariškovej krasavec nie? či to len bulvar tak zveličil? no každopadne existuju aj muži zlatokopovia nie len ženy..