Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Navretá žila v strede čela

Príspevok v téme: Navretá žila v strede čela
Janka18.1

Dobrý večer. V poslednom čase mi začala vyvierať žila stredom čela. Odpozorovali sme to pred pár dňami, no ja som si to všimla už o niekoľko mesiacov skôr, ale myslela som si, že to mám stále, len som si to nikdy nevšimla. Nakoľko posledné mesiace ma strašne bolí hlava (čelo, dutiny, nad obočím až k očiam, oči a nad očami), mamina keĎ si všimla tú žilu, upozornila ma na ňu. všimla si to tak, že som sa smiala a vtedy mi vystúpila. ja som si to všimla tiež, keĎ som sa smiala alebo boa v dákom tlaku, no nie takom, že som veľmi napínala tú tvár. iba kúsok. Veľakrát som to už skúšala napnúť tvár a podobne, ale iba niekedy sa mi to podarí, popritom mám pocit že ten nátlak dávam rovnaký.
Mamina ma ale upozornila, že by som mala ísť s tým ku doktorke, lebo keď ma ešte len čakala, zistili mi, že mám dáku tretiu dutinu či čo to, že budem postihnutá. No ďalšie sono už ukázalo, že som v poriadku. Mám 18 rokov, takže neviem či sa to 18 rokov iba skrývalo alebo čo. Možno to nič nezmená, ale nakoľko máme dosť blbých doktorov, chcem sa najprv obrátiť takto s prosbou o radu a ak náhodou niečo, potom sa dám vyšetriť. Ďakujem za každú vašu radu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Navretá žila v strede čela - Fórum - ZDRAVIE.sk