prečo chudnúť a byť pekná?

Príspevok v téme: prečo chudnúť a byť pekná?
warhola22

po jedno príspevku v TV som sa rozhodla napisat tuto temu. Zeny sa odjakziva trapili starostlivostou o seba. Perfektne vlasy, oholene nohy, stihla postava, super oblečenie za ktoré utratíte nemalé peniaze. Celý den nedáme nič do ust aby sme náhodou nepribrali a pijeme zásadne minerály bez bubliniek aby sa nám nezvatšilo bruško. V lete míňame stovky korun na solárko aby sme medzi tými opálenými krásavicami nezanikli a to len preto, aby sme sa páčili chlapom. Je to tak odjakživa - stále si niečo odopierať. Tak o čom je potom ten život? Otázne je, čo vobec pre nás robia muži keď my sa im takto obetujeme. Absolútne nič. Pripadá mi to veľmi nespravodlivé. Neviem si predstavit, že si nájdem partnera a po niekoľkoročnom manželstve alebo partnerstve priberiem a opustí ma pre inú, mladšiu, chudšiu ženskú. To sa dnes už bohužiaľ stáva pravidlom. Takže moje heslo znie - STOP CHUDNUTIU! Ani neviem prečo som napísala tento príspevok, len tak som sa nad týmto zamýšľala a rozhodla som sa hodiť to sem.

ccc

dobre, že si sem dala ten príspevok..v určitom veku väčšina ľudí pochopí, že krása človeka nespočíva vo vizáži,ale v niečom úplne inom