Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako dalej

Príspevok v téme: Neviem ako dalej
Jojkus

Neviem ako dalej už,som s frajerom 1,5 roka.Vsetko bolo ok až pokym som pred polrokom nezistila že ma raz este v nasich zaciatkoch podviedol,Nastal polrok plný hadok a z mojej strany strašne kontrolovanie a davanie si podmienok co sa smie a co nie.Neviem ako už dalej stale sa hadame on sa citi ako pod papucou a pritom sme si stanovili len pravidla že ziadne chaty na noc bezomna a žiadne dovolenky.Vravi že aj tak ma na tu chatu nevezme aj keby neviem co ,že si tam pojde sam.Ako si chce vybudovat zasa doveru vo mne? ked mi takto rozprava?teraz nechodi na taketo akcie ale len vravi že ked bude možnost ide bezomna,preco??? vsetko som mu udpustila ale asi to bola chyba....

Jojkus

viem,rozmýslam nad vsetkym ale ako si mam pomoct ked ho milujem??? mame teraz tazke obdobie viem že aj ja som občas prehanala s tym kontrolovanim,ale vravel mi že s tym aj pocital...ale že už sa citi ako pod papucou že kedy s tym chcem prestat,že jednoducho tam nechce ist so mnou tak ja nepojdem ked bude chciet aby som sla tak ma vezme,,,že už ma toho plne zuby sa mi spovedat že kde je a co robi a kedy pride.Podla mna nic na tom nieje zle ked je vonku že sa mi ozve čo robim ja alebo že co robi on alebo s kym je?už mu vadi vsetko aj to ked sa opytam co robi už si mysli že ja myslim len nato najhorsie že ma podvadza.a pritom to tak nieje ide ta dovera hore z mojej strany ale on mam pocit každym dnom vsetko opat zabija....niekedy nemal problem mi poslat 20 sms na den co robim a kde som a mne to vobec nevadilo.a teraz?jedna sms na den alebo 2 telefonaty aj to ked vidi že ma zmeskany hovor....chcem to zachranit,odpustila som mu a dali sme si pravidla ,ktore ako vidim nebude dodržiavat.....mam pocit že sa dostanem z neho na prasky...

Agnes998

No nevidim v tom vztahu moc zmysel, on sklamal tvoju doveru a hned na zaciatku ta podviedol, ked mal byt zalubeny, ked aspon vtedy ti mal byt verny. A teraz zase planuje akcie a chaty bez teba, co je to za vztah? Ta dovera bola znicena a on sa ani nejako nesnazi ju obnovit. Ci nebude lepsie najst si partnera, ktory vie byt verny a ktoreho to nebude tahat na chaty bez teba.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ako dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk