Zlepsenie komunikacie a jej rozvijanie

Príspevok v téme: Zlepsenie komunikacie a jej rozvijanie
locom

Zdravim vas priatelia,

prosim vas o radu, opakovane sa mi stava pri komunikacii ze sa jej malo venujem, mozno malo pocuvam, malo otazok davam, akoby som nevedel kam pokracovat v komunikacii, vhodne a logicky nadvazovat a dopracovat sa k niecomu, hoci k informovanemu konsenzu a podobne.

stava sa mi ze po konverzacii sa k nej v hlave vratim, spomeniem si co som mohol urobit lepsie alebo na co som zabudol a neviem si rady s napravou.

ked pisem nejasne, pokojne sa ma pytajte, budem rad :) dakujem vam

locom

mimo temy ale aj tak, som dneska nahodne stretol byvalu kolegynu, vyfasoval som pekne objatie a tak a ludia neviem

nejaky som mrtvy, akoze odstrihnuty od reality, povedal by som, fakt neviem

locom

byvala kolegyna mi vravela ze som pasivny cize je mozne ze sa aj bojim spytat

myslim si ze ma pravdu, trochu ma uz pozna

netreba sa bat, sebavedomie a guraz je sexi vraj,

Beee

možno sa bavíš s ľuďmi, ktorí ťa v skutočnosti nezaujímajú, alebo na témy, ktoré ťa nezaujímajú, tak ani nemáš potrebu sa pýtať viac... alebo sa bojíš opýtať viac - ale potom pamätaj, že väčšinou, kto sa nepýta, sa nedozvie... držím palce :)

locom

no hej, som uz dlhsi cas vseobecne napaty, stuhnuty a asi aj analyzujem zbytocne,

mne sa zda aj ze sa obavam nieco navrhnut druhej strane cokolvek co dokonca navazuje na otazku ci vetu,

chcel by som byt aj viac iniciativny a vediet zaujat pre nejaku aktivitu ludi

Anon21

Ak sa niekym rozpravas a mas pocit, ze sa konverzacii dostatocne nevenujes, alebo ako si pisal malo pocuvas, moze to byt bud v tom, ze dialog, ktory vedies ta nudi alebo tema ti je nezazivna, mozno ta nudi aj ta samotna osoba, alebo je problem v tom, ze si priliz napaty, staci sa trochu uvolnit a nestresovat a zbytocne vsetko priliz neanalyzovat.