Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Možem byť tehotná?

Príspevok v téme: Možem byť tehotná?
Monikusss

Dobry den, s priatelom sme mali sex na konci mojich plodnych dni, no prve som ho robila chvilku rukou a citila som ze vysla ta \\\' kvapocka lasky \\\' a o par minut ho do mna na chvilku zasunul, potom ho vybral a spravila som ho pusou, všetko poutierala a tak mu dala kondom a mali sme sex, myslite že som pri tom mohla nejak otehotniet?, druhykrat sa uz nespravil ukoncili sme to skor..dakujem za odpovede..

purplepink

kvapocky lasky obsahuju male mnozstvo spermii bez ohladu na to ci sa partner pred tym urobil alebo nie... nahoda je svina, snad sa nic nestalo, nabuduce bud opatrnejsia

MultiLevel

Takto.....kvapky lasky spermie neobsahuju. Tvoria sa inde ako spermie.
Obsahovat ich mozu LEN vtedy, ak sa partner urobi a nasledne idete na to znova. Vtedy ostavaju spermie v moc.trubici a teda, ak idete opakovanie na sex, mozu uz kvapky lasky obsahovat aj nejake spermie. Vo vasom pripade k tomu nedoslo, sama pises, ze druhy raz uz mal kondom. Takze tehotna nemas byt z coho.
Rada - nech sa partner vymoci pred kazdym stykom. Alebo ak sa urobi a idete znova na to, tiez nech sa medzi tym vymoci....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možem byť tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk