Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možem byť tehotná?

Príspevok v téme: Možem byť tehotná?
Monikusss

Dobry den, s priatelom sme mali sex na konci mojich plodnych dni, no prve som ho robila chvilku rukou a citila som ze vysla ta \\\' kvapocka lasky \\\' a o par minut ho do mna na chvilku zasunul, potom ho vybral a spravila som ho pusou, všetko poutierala a tak mu dala kondom a mali sme sex, myslite že som pri tom mohla nejak otehotniet?, druhykrat sa uz nespravil ukoncili sme to skor..dakujem za odpovede..

purplepink

kvapocky lasky obsahuju male mnozstvo spermii bez ohladu na to ci sa partner pred tym urobil alebo nie... nahoda je svina, snad sa nic nestalo, nabuduce bud opatrnejsia

MultiLevel

Takto.....kvapky lasky spermie neobsahuju. Tvoria sa inde ako spermie.
Obsahovat ich mozu LEN vtedy, ak sa partner urobi a nasledne idete na to znova. Vtedy ostavaju spermie v moc.trubici a teda, ak idete opakovanie na sex, mozu uz kvapky lasky obsahovat aj nejake spermie. Vo vasom pripade k tomu nedoslo, sama pises, ze druhy raz uz mal kondom. Takze tehotna nemas byt z coho.
Rada - nech sa partner vymoci pred kazdym stykom. Alebo ak sa urobi a idete znova na to, tiez nech sa medzi tym vymoci....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.