Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únava a opuch očí, tváre

Príspevok v téme: Únava a opuch očí, tváre
Lino

Dobrý deň,

chcem sa spýtať či máte niekto podobné problémy ako ja (mám 30rokov). Väčšinou ráno po prebudení (alebo aj niekdy počas dňa) sa necítim dobre vyspaný, mám opuchnuté oči, niekedy aj trošička červené oči a v hlave cítim jak keby také svrbenie na mozgu. Som alergik (senná nádcha, stromy, trávy...).

Absolvoval som už viacero vyšetrení ako CT hlavy, neurológ, oftalmológ, vyšetrenie obličiek, štítnej žlazy, pečeň, rôzne odbery a všade všetko v poriadku.

Pritom som nefajčiar, nepijem, vcelku zdravo sa stravujem, aj športujem, mám primeranú váhu, akurát spánok mám nepravidelný kvôli práci (čiže nočné, niekdy idem spať o 23h, o 2h o 3h...)

Nemáte niekto podobné zdravotné problémy, alebo niekto nejaké rady? Vďaka.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.