Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznáma diagnóza, budem vďačná za akúkoľvek radu

Príspevok v téme: Neznáma diagnóza, budem vďačná za akúkoľvek radu
0Mony0

Chcela by som Vás požiadať o pomoc, pri mojich zdravotných problémoch, ktoré trvajú 2 mesiace a neviem si s nimi rady, problémy ako búšenie srdca, pocit obrovského strachu - nepokoja a úzkosti, bolesti hlavy, pocit tlaku v spánkovej oblasti daľej mravenčenie, tŕpnutie a pichanie v rôznych oblastiach hlavy, mravenčenie na chodidlách a rukách, pocity na zvracanie (zatiaľ som nezvracala), pocity na odpadnutie (zatiaľ som neodpadla) - celková slabosť, najmä v nohách a poruchy videnia -zahmlievanie, keď mi príde zle často ma preženie. Mám 21 rokov a doteraz som nemala žiadne zdravotné problémy, neberiem žiadne lieky. Na vyšetreniach som zatiaľ nebola, akurát raz na pohotovosti keď mi prišlo zle, zmerali mi tlak a spravili EKG a všetko bolo v normále, dali mi injekciu na ukludnenie a poslali domov.

RNG

"mravencenie" znamena alebo nedostatocnu cirkulaciu, kde strpnu casti tela a odrazi sa to na nervoch, alebo viralne utoky na nervove vlakna , najma na obaly.
Samozrejme to moze byt aj nedostatok vodicov prudu v nervoch/tetania, tj kationov(kovy) a anionov(hyperventilacna tetania).
V kazdom pripade rozbor krvi musi tetaniu ukazat, hyperverntilacnu ale nie, lebo ta je dosledok zrychleneho dychania v strese z roznych dovodov.
Na zlepsenie cirkulacie odporucam kazdemu brat lecitin na cistenie ciev, vytaminy B na znizenie hladiny homocysteinu a tym co maju vysoku zrazanlivost brat enzymy na riedenie krvi , rozbijanie zrazenin ako fibrinov a trombov.
A kazdemu dnes preventivne odporucam si zvysovat viralnu imunitu, lebo svetom bezi coraz viac roznych virusov a coraz viac ich nosime aj v svojich telach permanentne.

LMarika

Valika - na precistenie criev pomoze crevna sprcha, pripadne existuje mnozstvo prirodnych vyzivovych doplnkov, o ktorych sa hovori, ze sluzia na precistenie organizmu, napriklad, Colonix, Toxinout, Herbalife, Chlorela, Panaceo... Ale zase je to o tom, ze ked si precitas, z akych latok je vyrobok zlozeny a vidis - zlozenie: ...najmenej 100 roznych byliniek, a podobne, tak kto ti zaruci, ze na niektoru z nich nemas alergiu, ci intoleranciu? Niekto preto povie, ze mu Herbalife, Colonix, a tak dalej pomohol a niekto zase povie, ze uskodil. Niekto sa na forach cuduje, preco od Colonixu prdi este viac ako pred zacatim uzivania, ked sa v nom pise, ze odstranuje plynatost a niekto si ho nevie vynachvalit a tvrdi, ze mu na plynatost pomohol. Je to individualne. Clovek zato vysoli kopu penazi a potom uz hop, alebo trop. Bud ublizi, alebo pomoze, ina moznost nie je. To, ze je produkt cisto prirodny a bio, este nezaruci, ze nemas intoleranciu, ci alergiu na niektoru jeho zlozku. Ak ma niekto alergiu na zemiaky, bude mat alergiu aj na bio zemiaky z bio obchodu a ak ma niekto alergiu na soju, bude mat alergiu aj na bio soju z bio obchodu, to je jasna vec. Ak by som si chcela dat precistit creva ja, urcite by som isla len a len na crevnu sprchu a nespoliehala by som sa na taketo "zazracne kury", ale to hovorim len za seba ja, ktora mam mnozstvo potravinovych intolerancii, som si ista, ze je vela ludi, ktorym tieto produkty pomohli. Ak by nepomahali, ludia by ich nekupovali.

sponka

Porozmyšľaj čo bolo pred 3,4 mesiac.Čo si robila,jedla,psych.zaťaž,uštipnutie hmyz,zaťaž na krčnu chrb,v styku s chorym čl,nepr.menz a pekne za obv.lekarkou treba isť.

redka

Ja netvrdim, ze to urcite nie je pp, len nech najskor skusi hladat ci jej nieco nechyba a neskoci hned do skatulky pp... Nedostatok istych letok ma vplyv na mnozstvo procesov v telea dosledkom mozu byt aj prjeavy typicke pre pp.. Cize niekedy mozno postaci doplnit tieto latky a moze sa predist braniu psychofarmak.. Jasne ze aj zmena zivotneho stylu je potrebna... Spankovy rezim, pohyb na vzduchu a slnku, eliminovanie stresu....

Ivka 1

Vitamíny a minerálne látky pomôžu aj pri PP ale je potrebné brať k tomu aj lieky predpísané lekárom. Prírodné doplnky eliminujú škodlivé vedľajšie účinky liekov. Tam už je to o správnej kombinácii.

xo

ok, ja nenamietam. A nielen stravou, ale aj zmenou zivotneho stylu. Ale ak by to nedajboze bola naozaj PP tak to jej urcite ziadne vitaminy nepomozu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznáma diagnóza, budem vďačná za akúkoľvek radu - Fórum - ZDRAVIE.sk