Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orgazmus

juhoš

no moje partnerky vždy pri vyvrcholení tiekli ako potôčik :o) niektorá viac, iná menej. Niekedy je to príjemne inokedy zase nie :o) ale da sa to vydržať.

pink

veronika: u mňa sa to tiež stávalo zo začiatku, no po čaase to bolo iné...priateľ vydržal aj tri polohy bez problému a na koniec sme sa spravili spolu...chcel to len čas a trpezlivosť, kým si na seba zvyknete...:)

veronika

prosim vas poradte mi vzdy ked sa s partnerom milujeme on sa spravi velmi rychlo a ja vôbec!co s tym mam robit?ja to nechapem!

karomíra

jasné že može aj bez striekania. A vo filmoch na to používajú svoje techniky, triky od producentov na zvýšenie predaja pre nadržaných chlapov. máloktorá baba strieka. Ja mávam org. bez toho a je to ozajstný orgazmus a vobec mi to striekanie a mokrá posteľ nechýba.

evinka

nie kazda baba strieka..niektora vobec......tazee nemusi...ale samozrejme moze..je to nieco navrch pri tom orgazme ked to baba ma.....ale ako hovorim.....pekne jej moze byt aj bez striekania...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orgazmus - Fórum - ZDRAVIE.sk