Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ranné hnačky, čo s nimi?

Príspevok v téme: Ranné hnačky, čo s nimi?
Maros167

Zdravím, mám 24 rokov, už asi pol roka, ak nie aj viac ma trápia ranné hnačky. Väčšinou sú až po raňajkách, čo už časovo vychádza tak, že som v práci, a keď na veľkú nejdem a prečkám to, tak je z toho neskôr klasická hustá stolica. Niektoré dni je to úplne ok, a niekedy sa to stane aj počas dňa, ale väčšinou po jedle. Na raňajky mávam v drvivej väčšine nejaké pečivo + salámu / nátierku, prípadne chlieb obalený vo vajci. Nemám moc pestrý jedálniček, jem veľa múčnych jedál, keďže mi mäso moc nechutí, a ovocia a zeleniny by mohlo byť takisto asi viacej. U doktora som s tým zatiaľ nebol, na nejakú kolonoskopiu alebo iné chuťovky sa teda necítim. Stresu mám podľa mňa minimum, ale som skôr depresívna povaha a introvert jak vyšitý, ale snažím sa čo najčastejšie brať život s humorom a nadhľadom, takže zo stresu to podľa mňa nebude, asi skôr z nedostatku nejakých enzýmov alebo niečoho podobného v črevách.

Čo sa osvedčilo Vám na tieto hnačky, resp. čo to môže spôsobovať?

Vďaka za názory

Ivka 1

Maroš odporúčam kvalitné probiotiká a vlákninu. Na raňajky skúste radšej cereálie , ovsené vločky a viac zeleninových jedál. Vyhýbajte sa mliečným produktom zo sladkého mlieka a konzumujte radšej kyslo - mliečne produkty a tvaroh.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ranné hnačky, čo s nimi? - Fórum - ZDRAVIE.sk