Zelený výtok

Príspevok v téme: Zelený výtok
Danny4556

Pred týždnom a pol som sa zobudil s pocitom, že sa mi chce vykonať veľkú potrebu (ďalej len "vysrať" - neslušné, ale kratšie). Celý deň som sa snažil vysrať sa, ale nešlo to. Akoby tam bola tá stolica príliš velká alebo čo. Po pár dňoch som si všimol že namiesto tej stolice vylučujem nejaký divný sliz (vtedy ešte priesvitný). Prečítal som si o tom na nete a našiel som si že mam s vysokou pravdepodobnosťou hemoroidy. Tak som si to liečil ako hemoroidy, používal na to masť, cvičil, čo najmenej sedel. Naozaj to pomáhalo. Dokonca včera som mal ešte pocit, že som skoro úplne vyliečený. Ale dnes som sa zobudil a znovu ten istý pocit aký som mal pred týždňom a pol. Tak som sa zas pokúšal vysrať a bol tam znovu len výtok - ale zelený. Nikde neviem nájsť nič, čo by to mohlo byť. Teda vlastne všade je napísané že to je kvapavka, AIDS alebo iná pohlavná choroba. Ale to je nemožné, lebo som panic. Čo by to teda mohlo byť? A odpustite si komentáre typu, že mám ísť k doktorovi. Ja k nemu pôjdem, len pred tým by som sa chcel poinformovať o tom, čo to možno je. Ďakujem.

Danny4556

Dnes som bol u doktora, ten povedal že sú to možno hemoroidy tak ma poslal na chirurgiu kde mi po rektálnom vyšetrení povedali, že to hemoroidy určite nie sú. Tak ma poslali na gastroenterológiu a tam ? Samozrejme majú do septembra dovolenku. Ale povedali mi, že to môže byť začínajúci zápal hrubého čreva. :( Ale aj tak som na tom tak ako predtým. Naisto neviem nič...

MultiLevel

Rozumiem, ale ako vidis, akosi nikto neodpisuje, zeby cosi podobne zazil. Takze kasli na citanie blbosti na nete a chod k doktorovi :)

MultiLevel

O tom, co to je, ta informuje lekar a nie laici z fora :) Takze hupky dupky k doktorovi zajtra a budes aspon vediet co a ako