Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BLUDNY KRUH

Príspevok v téme: BLUDNY KRUH
mirage

AHOJTE!MAM JEDEN NEMALY PROBLEM SO SEBOU.UZ CEZ TRI ROKY SA LIECIM NA NIECO CO JEDEN PSYCHIATER DIAGNOSTIKOVAL AKO SOCIALNA FOBIA A DRUHY AKO PANICKA PORUCHA.NIE JE TO TO ISTE?MAM Z TOHO HOKEJ.SOM MESIAC A POL PO PORODE A NA MESIAC NA RADU PSYCHIATRA SOM VYSADILA LEXAURIN[1XDENNE],ALE STAVY SA OPAKUJU:TRIASKA,NECHUTENSTVO,VNUTORNY NEPOKOJ,STRACH VYJST MEDZI LUDI,POCIT DUSENIA,NAPINANIE NA VRACANIE...A TAK SOM ZACALA BRAT OPATOVNE LIEKY.CHCELA BY SOM POPROSIT O ODBORNU RADU CO SA TO VLASTNE SO MNOU DEJE,CO SU TO ZA POJMY A AKO Z TOHO VON.TAKTO SA ZIT NEDA.VYSVETLITE MI CO TO SPUSTILO ALE PROSIM ZROZUMITELNE!DAKUJEM

mIRAGE

CAUTE!
TAK MOMENTALNE UZIVAM CIPRALEX A MOZEM POVEDAT ZE JE TO OVELA LEPSIE AKO BOL LEXAURIN.PRI BRANI LEXAURINU SOM MALA VYPADKY PAMATE A TERAZ STUDUJEM ANGLICTINU A MOJE TESTY SU NA 100 PERCENT USPESNE.UZ NEPOTREBUJEM DO OBCHODU PAPIERIK CO MAM KUPIT,UZ MI NETREBA DEBILNICEK ABY SOM VEDELA KDE A KEDY SOM OBJEDNANA A POD.OSTALI LEN PROBLEMY S CESTOVANIM ALE DUFAM ZE CASOM AJ TIE PREJDU.VSETKO CHCE SVOJ CAS LEN KEBY TO TAK DLHO NETRVALO,NO NIE?

999

zaujimalo by ma ako ste znasali tehotenstvo stouto chorobuo j ama nieco podobne tada aspon priznaky bud je to panicka porucha alebo tetania tie priznaky su podobne neliecim s aale chcela by som dietatko je to velke riziko ako ste to znasali v tehotenstve

mirage

TAK TERAZ MA MOJA MALA SIMONKA 10 A POL MESIACA,CHODI,BLABOCE A VSETKO JE OK.LEXAURIN BERIEM STALE PO 1/2 NIEKEDY PO 1 TBL DENNE RANO.MALU SOM PLNE KOJILA CEZ 7 MESIACOV A DOTERAZ JU KOJIM NAJMA V NOCI.UZ PAPA VSETKO ZARADOM OVSEM TO CO MOZE.CO SA TYKA MNA SO PSYCHIATROM SOM V STALOM SPOJENI OD SAMEHO PORODU.CHCELA MI NASADIT SERTIVU ALE BOLEL MA VELMI ZALUDOK A ZASTAVILI MI MENSTRUACIU,TAK SOM ICH SKORO PO 2 TYZDNOCH MUSELA VYSADIT.S DOKTORKOU SME SA DOHODLI ZE LEN CO DOKOJIM NASADI MI NIECO INE.MOMENTALNE MAM SI DAT UROBIT TESTY NA STITNU ZLAZU.TAKZE DRZTE PALCE.PA

mirage

CAUTE!OPAT SA OZYVAM PO DLHSOM CASE.MALICKA MA 8 A 1/2 MESIACA A PO JEJ NARODENI SOM VYDRZALA BYT BEZ LIEKOV MESIAC,ALE PRE URCITE PROBLEMY DOMA SOM PO NICH OPAT SIAHLA.NEBERIEM ICH KAZDY DEN,LEN AK NIEKDE MAME VYCESTOVAT ALEBO MUSIM IST DO ROBOTY MEDZI LUDI.VTEDY JE TO NUTNE.CHCELA BY SOM SI DAT UROBIT MAGNETICKU REZONANCIU HLAVY ALEBO TAK AKOSI SA TO VOLA.UZ SOM AKO HYPOCHONDER,ALE PRE SVOJ POKOJ NA DUSI TO UROBIM.MOJA BABKA PO MAMINEJ STRANE MALA SCHIZOFRENIU A JA BY SOM NERADA NIECO PREPASLA.RADSEJ SA PRESVEDCIT CI JE VSETKO OK NA ZACIATKU AKO POTOM LUTOVAT ZE SOM BOLA ZBABELA A NESLA SOM NA VYSETRENIE.TAK DRZTE PALCE.PA

RNG

Z prirodnych doplnkov casto pomoze lubovnik bodkovany, doma rastie(hypericum perforatum=StJohnsWort), obvykle vytazok s obsahom ucinnej latky0.3% hypericinu.
Moja zena, ked ide ako hovori vyskocit z koze alebo ma depresiu, zobere 2 az 4 kapsule, a velmi ju to ukludni.
Ja beriem zmes "stress B" alebo obcas niekolko lyziciek medu s vceliou materskou kasickou. davky az niekolko gramov vceliej materskej kasicky .
Pod anglickym nazvom je to Royal jelly, ale viem, ze doma boli dostat keliomky medu s pridanim 10 000 tisic miligramov=10 gramov materskej kasicky, nie prilis drahe. Nakoniec netreba to brat prilis casto, len v depke, ako to nazyvate dnes. Materska kasicka je zdrojom vitaminov B, aj takych co sa nepredavaju, napr B4=osozny na rytnus srdca.

holly

Mirage:Ja som brala lieky tri roky, potom som bola v relatívnej pohode,akonáhle sa však objavili nejaké opakujúce sa príznaky, nasadila som si liečbu na 4-6 mesiacov a potom pomaly zasa vysadila.Neskôr som ale pochopila, že sa to musím naučiť "odháňať" aj sama.Celkom to funguje.Niekedy za volantom ma to chytí, najmä niekde, kde mám pocit, že nie je úniková cesta, na diaľnici, alebo vo veľkej zápche.Srdce mi ide vyskočiť z hrude, žalúdok mám v krku a pred očami tma a hukot v ušiach, lenže keď sa valíš niekde 140km/h a zastaviť jednoducho nejde, sama na seba zakričím, pustím si klímu do tváre, pijem vodu a pustím si rádio naplno a vravím si "dýchaj už je to dobré, vezieš si deti, tak si ich predsa nezabiješ, len kvôli tomu, že sa bojíš a ani nevieš čoho.Všetko je ok"...ono to naozaj samé prejde....taktiež v obchode,alebo v čakárni u lekára s miminom na rukách...fakt to ide aj bez liekov a doma mám relatívny kľud. to len keď dakam dačo musím ísť vybaviť, urobiť a mám pocit, že sa tomu nedá vyhnúť...Ja viem, je to svinstvo, ale hádam nás to nepremôže.Je to zo stresov a z tejto hnusnej doby, kde musí byť všetko rýchlo rýchlo, potom nestíhame jesť a dýchať a hlavne oddychovať.

lorrie

Aha, ešte toto som chcela. Ja to mám vyskúšané tak, že keĎ prídu tie stavy, tak je vždy dobré to prekecať = začať sa s niekým rozprávať o hocičom. Ja keď mi je zle to poviem priateľovi a rozprávame sa a zabudnem na to

lorrie

Ahoj, ja síce nemám ešte dieťa, ale panickú poruchu áno. Je vyvolaná dlhodobým stresom alebo preťažením organizmus, mávajú ju skôr mladšie ženy a manažéri. Tiež beriem lieky už asi 2 roky a som zvedavá, že ako to bude, keď ich budem musieť kvôli bábätku vysadiť. Teda nie som ešte ani tehotná, ale zvažuje sa to už... Teraz som relatívne v pohode, také hrozné stavy ako tu píšete už nemávam, beriem udržiavaciu dávku, tak uvidím... Drž sa

mirage

AHOJTE!SOM RADA ZE STE SA OZVALI.JA VIEM ZE BY SOM TIE LIEKY NEMALA BRAT.VEZMEM SI LEN 1 A TO LEN VTEDY KED TEN ZACHVAT PRIDE.NEMOZEM SI DOVOLIT SPANIKARIT DO TAKEJ MIERY ZE NEBUDEM SCHOPNA SA POSTARAT O DIETA.SO PSYCHIATROM SOM TO PREDISKUTOVALA NECELY TYZDEN PRED PORODOM TAKZE TAKYTO POSTUP MI ODPORUCILI DOKTORI.JA SAMA VIEM ZE VSETKO JE TO LEN V HLAVE ALE TAKTIEZ VIEM ZE ESTE SOM NED0RASTLA NATO ABY SOM S LIEKMI SEKLA LEN TAK Z DNA NA DEN.MYSLIM SI ZE ZA TYZDEN SA VYSADIT NEDAJU NAJMA NIE AK JE CLOVEK NA NE ZVYKNUTY UZ 3 ROKY.
MIMOCHODOM PREDTYM SOM BRALA REMOOD,FRONTIN.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BLUDNY KRUH - Fórum - ZDRAVIE.sk