Menzes meska, 9 testov neg, co to je?

Príspevok v téme: Menzes meska, 9 testov neg, co to je?
xena4589

Nema tu niekto skusenost... mam 20-dnove meskanie, obcas ma pobolieva brucho ako pred menzesom, ale nic... 9 testov mam negativnych. Dnes som bola na krv a vysledky mam mat az o par dni, nema niektora skusensoti? Mne totiz kramy nemeskavali ,, teda malokedy a to iba paru dni.
Poradte, umrem strachom co mi je :(
Uz som schudla od stresov 2 kg, jem normalne, len menej.

Maoam

moze, kedze telo bojovalo s infekciou, je oslabene a malo na praci boj s ochorenim + niektore ATB maju vplyv na menstruacny cyklus

nie je to nic neobvykle, ze po brani ATB MS meska

Maoam

najcastejsie su hormonalne priciny - posuny v hladinach hormonov, problem moze byt ale aj napr. pritomnost ovarialnej cysty, stres, najmä dlhodoby silny emocny robi casto tiez tento problem (pretoze to zasa vplyva na metabolizmus aj na hormonalny system)

vyckaj vysledky, robil ti lekar vaginalne sono? to by bolo potrebne

sewie

su predsa aj ine dovody na meskanie nez tehotenstvo! strata hmotnosti, stres, hormonalna porucha, prilis velke fyzicke vytazenie atd... dovodov je vela...najpravdepodobnejsiu pricinu mozes veiet iba ty alebo lekar...ja som to raz nedostala rok-kvoli anorexii, potom tri mesiace kvoli stresu...daj si caj z mysieho chvosta-kazde rano jednu salku, do mesiaca by sa mali dostavit-pokial nejde nebodaj o nieco vazne, drzim palce.

ajka_637

Obcas sa stava ze kramy meskaju koli nadmernemu stresu napr.pred maturitou alebo tak moze byt aj oslabena imunita po chorobe