Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alergia na mlieko aj psenicu

hanka yri

Ja mam tiez alergiu na psenicu a razny chlieb mi tiez nerobi dobrr. Nechapem to; ved raz nie je psenica. Alergiu na lepok nemam.

trdlajsicka

ake testy mate na mysli? nejake co si viete spravit doma? Ja mam alergiu na bielkoviny kravskeho mlieka a rada by som si porobila este nejake testy, nakolko stle mam problemy co sa tyka plneho brucha a neprijemnyh plynov

Fleur-de-lis

ak je 100% ražný, tak myslím áno.
Treba sa informovať, ani neviem aký je u nás výber 100% ražných chlebov.
Alebo upiecť, tak si si viac menej istá aká múka je v ňom.
Ďalšia vec, čo mi napadá, ale možno nie je podstatná, tam kde sa spracúva raž sa zrejme spracúva aj pšenica. Neviem do akej miery dochádza ku "kontaminácii" a neviem nakoľko si alergická, teda aké množstvo pšenice zvládneš bez negatívnej reakcie.

velux

ak smiem poradit tak tie z dmky ani neskusaj, zbytocne vyhodene peniaze, ja som ich hned hodil aj do kosa, odhliadnuc od toho, ze je to drahe jak fras, neda sa to vobec jest a to uz nehovorim o tom, ake zdrave to asi je ked to ma nekonecnu zaruku.. radsej si odkusni z umelej hmoty, mas to lacnejsie

Fleur-de-lis

bezlepkové chleby majú napr. aj v dm... a v rôznych obchodoch zdravej výživy.

A nápady na jedlá si môžte popozerať napríklad na stránkach paleo. V paleo stravovaní nie sú mliečne výrobky ani obilniny.

RNG

Mliecne najdes pod Gairy alebo milk tolerance enzymes, tie na lepok zase pod Gluten enzymes. Su aj kombinacie oboch. Davaj pozor na to, ake su silne, lebo predava sa aj plno slabych a prakticky neucinnych vyrobkov. Dobry na mlieko ma napr firma Enzymedica, Pod menom Lacto, complete dairy digestion.
Ta ista firma ale aj ine maju enzymy na Gluten , co su najma oznacene obsahujuce DPP-IV enzymy, pozri napr na produkt firmy Enzymatic Therapy pod menom Gluten defense.
Najdes ich aj cez iherb.com
kde maju este stale najnizsie postovne na Slovensko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.