Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Introvertny chalan

Príspevok v téme: Introvertny chalan
jana142

ahojte, prejdem k veci, zaujal ma jeden chlapec, boli sme parkrat vonku, piseme si, je fajn ale je trocha akoby opatrny, aj napriklad ked sa ho spytam ci by nevzal von nejakeho kamosa, ja kamosku tak sa zacne vyhovarat, myslim ze moc znamych nema, ja som skor taka ze stale nieco vymyslam a on mi aj povedal ze to by mohol byt problem, ze jemu sa uz nechce tak casto niekam chodit, akcie, nielen disky ale napr. chaty s kamosmi, posedenia a pod. myslite ze to ozaj bude v buducne velky problem?

jana142

dakujem za prispevky, asi na tom nieco bude, len aby som upravila, on nie je zase nejaky extra domased, povedal ze mu staci tak 2x za mesiac ist na nejaku akciu, castejsie ze ho to nebavi ale tak asi mate pravdu v tom ze by sme sa casom trapili

Agnes989

Stretnes lepsieho? To ako keby chalan co nechodi na disky a ozran party bol zly. Ina by ho brala vsetkymi desiatimi. Ale ani v tebe nie je chyba, kazdy ma inu predstavu o zabave a vy dvaja sa k sebe vobec nehodite a v buducnosti by to bol velky problem, tak sa na to radsej vykasli uz teraz. Najdi si chalana z disky alebo z tych partii co chodite za zabavou, nech je rovnaka krvna skupina ako ty a nech spolu chodite parit.

Dilin0

lh95 ma pravdu...treba skusit a uvidis..a este jedno, ludia sa vedia velmi zmenit ci uz kvoli laske alebo niecomu inemu.takze vela stastia

lh95

a ak ho mas rada tak ti to nebude určite prekazat a nespoliehaj sa na to ze ti tu poveida bude taky a taky..oni ho nepoznaju a sudia cez internet..

lh95

poradim ti jednu vec nespoliehaj sa na rady inych ja som napriklad taky isty ako chlapec ktoreho opisuješ lenze ja mam iny stlyz zivota mam sice len 19 rokov ale nechybaju mi diskoteky party a opijat sa kazdy vykend a podobne hovaqiny uz na to nesom nasiel som si svoj koniček a vobec ma to vonku nelaka ak aj pojdem neznamena to ze sa nedokazem zabavit ale nechodim tak ako som chodieval a vobec mi alkohol nechuti a keby som mal priatelku ktora chce chodit na diskoteky atd budiš ma svoj vlastny rozum a nič jej do hlavy vtlkat nebudem a keby ma niekde pozvala urcite by som s nou rad siel ale zabsiel by som sa aj bez alkoholu :)

bettina

nehodite sa k sebe, nechce ta a asi ani nebude chciet
je mi to luto, ale radsej bud chvilu smutna nez dlho nestastna
nechces nic zle, len tento chlapec nie je ten spravny pre teba, neboj, stretnes lepsieho

kabel

bude, pretoze ked budete sediet doma, budes nespokojna a unudena ty a ked pojdete (ak sa ti vobec podari ho dostat von) za zabavou, bude tam trpiet a cim skor sa vypari, lebo sa tam bude zle citit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Introvertny chalan - Fórum - ZDRAVIE.sk