Dobrá neurologická klinika!

Príspevok v téme: Dobrá neurologická klinika!
nhdd

Prosím poraďte mi nejakù dobrú neurologickù kliniku v blìzkosti Dunajskej Stredy?? Počula som že je vraj v NZ neajaká dobrá klinika... a ako to inak prebieha pri takýchto klinikách stačì zavolať a objed. termín?? Mám otrasného neurològa ktorý mi dáva iba obstreky a pchá ma liekmi... kedy koľvek tam ide tak mi iba zopakuje že je to určite prievan a ostatné hovadiny... ja však už nevládzem :( mám 21 rokov a už asi rok nezaspìm bez liekov proti bolesti... teraz mi už začína ponovom tŕpnuť noha aj ruka na ľavej strane a tú neprìjemnú bolesť cítim nie iba v chrbte ale aj normàlne v ďasnàch... a lekár pri takejto diagnóze ešte stàle NIČ! Prosím poraďte! Vďaka!

llek

Nove Zamky su celkom dobre, mam na mysli neurologiu a hlavne neurochirurgiu alebo Nitra. Najdi si na internete kontakty, zavolaj a sestricka ti povie akym sposobom sa tam dostanes. Neviem ake si mala robene zobrazovacie vysetrenia a neviem co ti je ale vo veku 21 rokov treba veci riesit tak aby sa podla moznoti aj vyriesili. Zober si potom so sebou svoju dokumentaciu a vysledky vysestreni co si mala robene