Hemoroidy

Dodiii

To bude najskôr hemoroid, keď tam je nadváha, dlho sedíš a nedobra strava namáhanie pri stoličiek, to podráždiť aj papierom, alebo ti jednoducho praskne tak to bude určite hemoroid to mám práve aj ja doktor povedal že mám vonkajší hemoroid trochu to trčí z konečníka pozri sa a určite tam niečo uvidis malú dajme tomu fazulu tmavú, doktor to odporúčal preliecit a zmeniť stravu, ja na to používam takú tekutinu vola sa Fine6 beriem ju druhý týžden a už nemám krv po stolici ani na toaletaku takze celkom som spokojný uvidíme ako to bude ďalej či sa to stratí úplne no pozdravujem taká

sniper

durke007@azet.sk poratte idem na zochod na velku potrebu a ked sa pozriem do misi je tam krv co to znamena napiste mi na email prosm vas pekne

sniper

mam 17 vazim 120kg meriam 190cm
ked idem na velku potrebu tak je v misi krv ale nie kazdy den co to znamena prosim vas poratte

kotuc

mam 17 vazim 120kg meriam 190cm
keď idem na velku potrebu tak je v misi krv ale nie kazdy den co to znamená prosím vás poradte.

kotuc

mam 17 vazim 120kg meriam 190cm
keď idem na velku potrebu tak je v misi krv ale nie kazdy den co to znamená prosím vás poradte

kotuc

mam 17 vazim 120kg meriam 190cm
ked idem na velku potrebu tak je v misi krv ale nie kazdy den co to znamena prosim vas poratte

RNG

clostridium dificile je bezna bakteria s nemoicenskych infekcii, dost tazko znicitelna, donedavna na nu pouzivali vankomycin, ale ten je dnes prakticky nedostupny a absurdne drahy.
Ja osobne by som na nu pouzil prirodne antimikrobialne ako napr GSE v kapsuliach, 4x2 kapsule(kapsula ekvivalent 12 az 15 kvapiek GSE)Po 5-6 dnoch by som to znizil na 2x2 rano a doobeda a na vecer silnu davku probiotik s jablkom

evidova

dobry den ,
chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s bakteriou ktora sa vola clostridium difficile.
Bola som diagnostikovana mesiac dozadu a stale si to neviem vyliecit.
Poyna niekto dobreho gastroentologa na slovensku..
dakujem vopred

[zruseny12]

Prajem krasny den Janka,no ja taky pocit nemam,ale take veci vysetruje gastroentolog.Ale pocula som,ze niekomu to vadi,ale je to zlata zila,a ludia si ju davaju odstranovat chirurgicky.Ja mam tiez zlatu zilu,ale ja nemam nejaky zly pocit ako to opisujes Ty.Ale,ak mas Hem.tak chod k lekarke a ona Ta posle na chirurgiu a potom ak to bude nutne tak na gastro.Aspon ja som tak bola.Ja som velmi krvacala a mozem povedat,ze uz som s toho pomaly tiez vonku,ale nechcem to zakryknut.Prajem Ti krasny den.