Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

janka

Ženský lekár mi povedal,že mám vnútorne hemoroidy.
Vie mi niekto,kto má s tým skúsenosti,poradiť či pri vnútorných hemoroidoch máte pocit tlaku a akoby vám niečo v konečníku zavadzialo? Ráno to skoro necítim,ale postupne k večeru akoby som tam mala hrču.

[zruseny12]

......prave som prisla z lekarne,lebo som si chcela objednat zistit cenu toho Hemodinu,lebo ja si ho kupujem v CZ,a chcela som vediet kde sa viac oplati kupit,a v lekarni mi povedali,ze na Slovensku sa Hemodin neda kupit,lebo tam je nejaky problem,ale to uz tu vypisovat nebudem,ale poradila mi podobny pripravok HEMOSTOP,ze je to podobne a naviac to ma biokultury.Tak sa ospravedlnujem za predosly prispevok,ale to som nevedela,ze sa to neda zohnat na Slovensku..........

[zruseny12]

Prajem pekny den,na Hemoroidy,su dobre aj tabletky HEMODIN,ktory aj ja pouzivam,a mozem povedat,ze su velmi dobre.Daju sa kupit normalne v lekarni.Su na vnutorne hemoroidy,a hemoroidy 1a2stupna.Prajem krasny den.

kosa

cica,
preco si nedas pod zadok neco meke?
ved nemusi sedet na tvrdej lavici...a urcite tvoji kolegovia studenti su chapavi(...) .)

inac nikto nehovori o kremikoch ani mastickach -ani vazeny RNG- tak sa tu neosocujte tym nespravnym smerom.
Radsej sa za osem rokov ''trpenja''( nevieme ci to je skutocne alebo len tunak vymyslas aby si osocovala kosa) podakuj...Mudr-com! :)

RNG

Fiona, mala by si pravidelne jest cerstvop zomlete lanove semeno-2 polievkove lyzice, da sa to do salatov, do joghurtu a pod, ma to orechovu chut-celkom prijemne.
Alebo si zober psylium, 1 polievkovu lyzicu do pohara vody, zamiesaj a rychlo vypi-hustne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk