Hemoroidy

RNG

Nuz mojmu otcovi to pracovalo vyse 40 rokov mne uz vyse 20. Takze nemam dovod pochybovat, ze by to nepracovalo aj pre druhych.

cica

neviem ci to robi plasticky chirurg,ale skor asi internista-chirurg a kremy nepomozu...mozno na cas ukludnia ale stav nezlepsia najlepsia je operacia laserom ,lebo hned na 2 den mozes fungovat...ja to mam uz mozno 8 rokov a stale to odkladam...ale teraz to je vazne,tak si to tiez dam prec...treba vyhladat stranky internistov...kde operuju laserom...ak najdem dam vediet

RNG

Hemoroidy su podobne, ako krcove zily, ale nachadzaju sa v mieste velkeho oderu a mnozstva bakterii.
Najlepsi a osveceny prostriedok je davat si trochu kremu zakazdym na toaletny papier a dobre tu oblast vycistit. Tak sa vyhoja rychlo. Kremy by som pouzil take, co su vyrobene bez chemikalii a mineralnych olejov dnes. Pred rokmi moj otec na to pouzival aviril, ale ten je na baze vazeliny, tj petrolejoveho produktu. Najlepsie by boli kremy s olivovym, kokosovym kakaovym a mandlovym olejom, pripadne aj s vitaminmi E a C, ktore pomozu oblast vyhojit.

m janík

1-3 x,to znamená,že ak nie sústaré,obyčajne prejdu aj na 1 x,a to už na druhý deň po napichnutí,použité miesta vpichu ihiel sú na končatinách-teda ,ani sa nevyzliekaš!!!Pozri www.abiks.sk

jess

A tou akupunkturou by sa to odstranilo trvalo???Kolko to asi tak stoji???
A este potrebujem vediet ako dlho prebieha liecba...