Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úsmev á la Mona Lisa u neznámej na ulici

smejiva

Mozno im pripadas smiesne svojim vzhladom /oblecenim, vlasmi, topankami, xsichtom atd./ mozno mas spinave oblecenie

bobobu

toto sa mi deje s jednou babou čo robí predavačku. Keď tam prídem tak sa pozerá inde ale pritom sa tak usmieva až škerí neprirodzene nato že je tam sama. Neviem či ja som jej tak na smiech alebo je lezba že sa začne tak usmievať v mojej prítomnosti a pritom bočí pohľadom.

Kokso

Mierne sa usmejú ale pritom pozerajú priamo pred seba(nepozerajú do strán), pohľad tesne vedľa mňa. Teda z blízka priamo na mňa nepozerajú, skôr ako keby periférne a pomaly kráčajú popri. Tak ďakujem za rady, nabudúce sa krátko priamo pozriem a usmejem sa a keď sa viac usmeje tak skúsim povedať ahoj. @*inko: také prípady viem rozlíšiť. Snáď to nebude magatrapas.

Lili 567

Tak podla mna si jej bol sympatický a páčil si sa jej ale usmej sa aj ty ked sa niekto na teba usmeje hovorí sa ze smiech predlžuje život :) :D bude ti lepšie ked sa aj ty usmeješ a vylepší ti to den :)

*inko

moze to z nej vyzarovat automaticky, alebo len z pocitu radosti, vobec to nemusi byt zapricinene tebou samym...

zvlatne je, ze sa ludia nad takymto niecim pozastavuju. dnes je asi bezne len to, ked vidime same namosurene tvare a ak sa nahodou vyskytne niekto spokojny a usmievavy, tak to berieme ako nejaku senzaciu :)

pobavena

ked sa na teba usmeje cudzi clovek, robi to s laskou, aby mali aj neznami ludia pekny den..taky usmev od niekoho koho ani nepoznas dokaze vela..tie baby maju ocividne srdce aj rozum na mieste, tak ak s tym mas problem, ignoruj to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úsmev á la Mona Lisa u neznámej na ulici - Fórum - ZDRAVIE.sk