Vsetko je stratene

Príspevok v téme: Vsetko je stratene
LadyOpium

ahojte ja uz enviem ako dalej nikto ma nema rad kazdy ma sudi, mamina ma nechape a mne ostavaju len oci pre plac uz naozaj nevladzem rozmyslam ze si podrezem krcnu tepnu nech mam uz konecnep pokoj od toho zniceneho zivota prosim vas pomoozte mi lebo ja uz fakt neviem ako dalej vsetci v meste ma len ohovaraju ze som slapka bezdomovkyna alkoholicka ja uz neviem ako dalej co mam robit...

Maoam

uprimne, je to vsetko inak, ako som si myslela, nesudim ta, nepoznam tvoj zivot, pisala si vela roznych prispevkov, v niektorych boli zablesky snahy o zachranu tvojho zivota, zvlast ked ta prepustili po tom pripade na JIS-ke, ale malo to kratku trvacnost

ide to s tebou masivne dole z kopca, ja nechapem, preco nevyhladas psychiatricku pomoc na odd. s tym, ze absolutne nezvladas svoje spravanie a roznymi formami sa masivne ohrozujes na zivote

pijes, fajcis, hulis, uz si aj prostitutka - chranis sa vobec prezervativom? ci ti je vsetko jedno?

a samozrejme, ze mas tazku formu PPP, raz si vazila 30 kg, potom 60 kg, je jedno, kolko vazis teraz, nejde o cifru na vahe, ide o PRIEBEH a FORMU ochorenia

do toho psychiatricke dg.

ty patris na odd. pod dozorom, ale ak sa chces odpravit na druhy svet, tak si sa uz rozhodla, co uz, uz tak odislo viac ludi, ktori sem kedysi prispievali

skoda mladeho zivota

len tak

Lady Opium si ma sklamala. V tych tvojich temach co si tu mala predtym mi ta bolo luto a sucitila som s tebou ze to mas tazke so svojou mamou a tymi problemami. Ale ako vidim nieje vsetko tak ako to vyzera. Ty si problemove dievca a ta tvoja mama asi vie preco ta drzi nakratko a strazi ti kasu a nechce ti vsetko dat aby si premarnila. Mas vela poruch. Mas ppp, sama si tu pisala ze nevies hospodarit s peniazmi, mala si pokusy o samovrazdu, a teraz sa dozviem ze sa vo velkom opijas, hulis a este aj predavas za peniaze a spavas s kadekym. Mas len 18 ci 19 rokov a takto si kazis zivot. Co bude s tebou az budes mat 25?
Tiez nerozumiem tvojim stavom, uz mi pripadas ako ta Meretseger. Raz pises ze je vsetko ok a mas kamosom s ktorymi chodis von a bavite sa a o par dni pises ze si na dne a nikto si ta nevazi. Tak kde je pravda? Co z toho je pravda? Niektori ludia su fakt rozpolteni. Nechapem

LadyOpium

a aka tazka forma,ved to by som bola vychudnuta na kost keby som mala tazku formu ppp...no ano mala by som drzat ale naco aj tak chcem umriet to mi to len ulahci kludne cocaj chlast si dam...naco mam zit tento poondiaty zivot...sama som sa znicila sama to aj ukoncim

LadyOpium

no to s tym ku*venim predvcerom som este zarobila aj ked sme sa dohodli na inej forme ako som mala v pklane urobit no a vcera pri kauflande ma nahlasili fizlom ze som vo vyzyvavom obleceni a beham po parkovisku a zastavujem auta dosli tam a uz som bola dohodnuta s jednym ze mi zastavikl a bola som na fizlarni zrusili mi ucet a pokutu 30euro som platila a mam podmienku teda s tym musim skoncit kks neviem kde zozeniem penoaze uz ani co zrat nemam musim sa ist k mame najest alebo k babke lebo sama jest nemam

Maoam

ty hulis, pritom si bola na JIS-ke a na dialyze a skoro si prisla o zivot?

ja nemam slov, sorry...

musis drzat prisne diety, na pecen, na oblicky, k tomu mas tazku formu PPP a ty hulis a prostituujes sa?

preboha...dievca, chod na psychiatriu na lozkove, toto nezvladnes

bella21

LadyOpium, si to naozaj Ty? Tá Lady, ktoré sem písala, keď mala 15 a riešila strojopis? Pamätáš si na mňa?

Veď si tu písala len prednedávnom, že kvôli minulosti nemôžeš mať sexuálny život. A teraz prostitúcia? Nemyslíš si, že Ťa k tomu doviedlo aj to húlenie - že si stratila zábrany? A akú malú spomínaš?

Lady, chceš zmeniť svoj život? Naozaj chceš žiť inak, lepšie? Chceš, aby si Ťa iní vážili?

Ak áno, začni si v prvom rade vážiť sama seba. Už nikdy viac nedovoľ, aby sa Ťa niekto dotýkal pre peniaze. Aj keby si mala celý mesiac jesť len suché rožky. Ďalšia vec - húlenie. Treba s tým prestať, prerušiť všetky kontakty s inými húličmi, ktorí Ťa len ťahajú dole. Okrem toho, že si tým ničíš zdravie, klesáš po morálnej stránke to ide ešte do peňazí, ktoré potrebuješ na iné veci.

Nič nie je stratené, ak budeš chcieť to zmeniť. Život máš ešte pred sebou. To, čo žiješ teraz, nie je Tvoj život. Potrebuješ pomoc, ale pomôcť sa dá len tomu, kto to sám chce.

kabel

LadyOpium, pre prostituciu si sa rozhodla sama vedome a dobrovolne, tak musis ratat aj s nasledkami v podobe odsudenia inymi ludmi.

Matej

LadyOpium ďakujeme za odpoveď.

V najbližších dňoch (najskôr v pondelok) očakávajte odpoveď, tak poprosím kontrolujte si mail alebo mobilný telefón.

Ďakujem

LadyOpium

a dnes som sa nevedela na nu ani pozriet nastastie isla k sestre ja som teraz sama s mamou a asi pojdemem do mesta lebo malu tiskaju cvicky neviem ako to zvladnem v meste co ak aj oni uz o mne vedia?ved 14km je malo na to aby ma nepoznali...co ak ma niekto opluje alebo zacne po mne vypiskovat?hrzone sa bojim co by si pomyslela mama, sestra, otec,mala...aj okolie...este ze som spala so 40rocnym bez hanby este k tomu s poliakom cosom murozumela kaze teetie slovo a byva rovno u mamy v orobte kdeo mna chodi upratovat hajzle!!! citim sa akoby som bola zvratena naco takyto zivot?

a mam este jeen problem casto sa prihovaram cudzim ludom vzdy im povime ked ma nieco trapi a pritom ich ani nepoznam mozno je to zo toho ze som k**** ale niekedy sex nechcem len si s nimi pokecam oni mi daju chlasltat cigu alebo tak ale sex len kecame a mna to bavi bez sexu viac ako s nim