Atopický ekzém - Veľké a tmavé kruhy pod očami

Príspevok v téme: Atopický ekzém - Veľké a tmavé kruhy pod očami
LeLs

Ahojte chcem sa opýtať poradte mi čo mám použiť na veľké kruhy pod očami spôsobené atopickým ekzemom. Mám to už od malého dieťaťa. Vyskúšala som už veľa krémov aj s lekárne a nič. Mám veľmi bledú pokožku a nemôžem použiť nejaký tmavý make-up. Používam make-up a na to pudrenku ale aj tak je to vidieť. Niekde som čítala nejaký príspevok týkajúci sa kruhov pod očami a jedna baba tam napísala že použila dáky krém že bol z lekárne a s aloe vera ale nenapísala názov. Prosím vás poradte mi lebo ja už fakt neviem čo s tým doktorka kožná mi povedala že s tým sa nič nedá robiť.
Ďakujem za odpovede :)

matway

Atopický ekzém nespôsobujú kruhy pod očami! A ako píšeš, dávaš na tvár toľko chémie, že sa človek nemôže diviť, že sa to len zhoršuje. Máš v sebe množstvo ťažkých kovov, s ktorými sa tvoje telo už od detstva nevie vysporiadať. A sústavne ich do seba vtieraš, prestaň s tým, a zameraj sa na svoje ľadviny a pečeň, črevá. Mali by sme si konečne uvedomiť skutočnosť, čo sme do seba za tie roky dávali, požívali, konzumovali! Kruhov pod očami sa zbavíš len tak, že zmeníš svoje nezdravé návyky, ktoré spôsobujú rôznym ľuďom, rôzne problémy.