Odmlcal sa

Príspevok v téme: Odmlcal sa
allus22

Ahoj, poradte mi prosim . Mam rada zadaneho. On je sice stale vo vztahu ale uz tovraj nefunguje. Uz dlhsiu dobu si piseme a par krat sme sa aj osobne stretli. Nie raz mi poveda za ma ma rad a ze u na mne zalezi. Vsetko bolo fajn boli sme v kontakte ale posledne ked mal narodeniny som mu napisala a on ze dakujem a odvtedy nic. Aj ked je online neda o sebe vediet. Chyba mi. Bud ma uz ozaj nechce ale Bo ma len skusa ze kolko vydrzim este mu nenapisat prva lebo vacsinou vzdy pisal on ako prvy. Vaham ci my napisat len tak ze ako sa mas nezavazne...ked ma odmietne budem to vediet...len nechcem by otravna....myslit bude blbe mu jednoducho ako prva napisat?

ivana456

Nepis mu.
Odbol si ho bud rada, ze to skoncilo. Len by ti kazil zivot.
Aj neskor, nekonaj pod svoju dostojnost. Ak sa rozidu, potom je to na nom, aby ta vyhladal. Kontakt ma. Potom bud narocna - chces chlapca, co to hrava na dve strany? Ak sa k tebe mal, lebo sa rozchadzal, tak to by sa dalo pochopit.

ovcisyr

nepchaj sa mu do riti, se*e na teba ved ma frajerku a teba ma len ako bokovku. Je to sralo co nevie povedat pravdu do oci. A urcite sa mu neozyvaj

Agnes998

doubledog to je hlupa vyhovorka, mozno sa najde par zien ako ty opisujes, ale drviva vacsina zien ked vie, ze o ne nie je zaujem, tak sa nepchaju do zadku, maju svoju hrdost.

Maoam

jj, teraz, ked uz vies, ze je zadany, nechaj tak

na zaciatku si to nevedela, takze si vlastne bola tahana za nos, namotala si sa, chapem

ale na druhej strane - bud rada, ze vies uz teraz, na com si, si preber, ze by to bol roztocil a tahal to na dve strany, s tebou spaval cojaviem rok aj dlhsie a potom by si trpela ako kon

je to blbe, neprijemne, boli to, ale lepsie je zist z kratsej cesty

karkulka2121

Ak je zadaný tak ho nechaj na pokoji...nefunguje im to, ale stale je s nou a možno je uz všetko ok....tebe by sa tiez nepáčilo keby tvojmu priatelovi nejaká vypisovala

Maoam

doubledog: pisem ti sama za seba, vies, ze sa mi to tiez uz stalo

uprimne, ja som typ, ktory chce vediet pravdu a vediet, na com je - nech je to cokolvek

nie som typ, ktory robi sceny, vyplakava, prosi a Co.

ale kedze som vo vztahu voci muzovi tiez fer, priama a otvorena, tak ocakavam to iste od neho

ak teda uz nechce - nech mi to otvorene povie a ak nema gule - nech mi to aspon otvorene napise a nenecha ma dusit sa v nevedomi a neistote tyzdne pod roznymi alibistickymi vyhovorkami a 'dovodmi', ktore su vsetky klamstvami

samozrejme, ze po case to kazdej ako-tak inteligentnej babe dojde, ze je game over, ale je to proste srabske, slabosske a bezcharakterne, pretoze ten muz predsa vie, s kym ma docinenia (aky typ ta zena je)

ak je to typ, ktory pravdu zvladne a akceptuje - tak potom je to neseriozne spravanie a zvlast po dlhsom vztahu, cojaviem rok a pod.

v takom pripade tento muz proste u mna komplet strati akykolvek respekt a uctu

rozist sa nie je tragedia, deje sa to denne milionkrat na tejto planete, ale osobne som za seriozny pristup s respektom voci tej osobe, ved som s nou bol/a nejaky cas, boli tam vzajomne city, vela straveneho casu atd....

rozist sa ano- na urovni

da sa to, zazila som aj tu formu a napriek tomu, ze to tiez bolelo, mozem si toho cloveka aj dnes po rokoch vazit a pozdravit ho na ulici

m8

mala by si zrušiť účty na portáloch za účelom zoznamovania sa. chlapi čo su na zoznamkach a pokeci stoja za ho...väčšinou..na 99%..a ešte ked tam chodi aj ked ma frajerku...och bože..chudak baba...
tych 99% percent chlapov je na pokeci a zoznamkach zavisli. velmi mala šanca, že by jeden z nich bol ochotny s pokecom seknuť, keby začal s tebou chodiť. neviem či ma cenu hrabať sa v smeti. na pokeci najdeš len smetie :)..