Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako objednať šošovky

Príspevok v téme: Ako objednať šošovky
fresia

Ahojte, už vyše roka nosím okuliare do diaľky. Teda mala by som ich nosiť, len si na ne nedokážem zvyknúť. A práve preto by som si chcela objednať šošovky, len neviem ako na to. Teda neviem ani presné číslo dioptrií, ale to by som zistila. Len teda ako to je, ak mám na každom oku inú dioptriu? Ako je to s tým zakrivením, ktoré je potrebné zadávať? A s aplikáciou už vôbec nemám skúsenosť. A ešte odkiaľ objednávate? Vďaka.

Daduska13213

ahoj, podľa dioptrií okuliarov sa šošovky neobjednávajú. keďže šošovku máš priamo na oku a okuliare o pár cm od oka. Buď choď k očnému lekárovi alebo aspoň rôzne optiky ponúkajú (niektoré zadarmo iné za poplatok) vyšetrenie priamo v optike - väčšinou to robí očný lekár ktorý ma s optikou zmluvu a má tam urobené mini ordináciu. Ale určite neobjednávaj prvýkrát si šošovky sama

Diaklau

Ahoj mala by si navštíviť očného ktorý sa špecializuje na aplikáciu kontaktných šošoviek.. on ti vysvetlí ako si ich dávať a dá ti aj skúšobný pár..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako objednať šošovky - Fórum - ZDRAVIE.sk